+38 050 4307744


ДЯКУЄМО за БРОНЮВАННЯ!

Дякуємо! Бронювання успішне. Ваша зявка прийнята. Запит в обробці.

Поки очікуєте зворотного зв’язку, дізнайтеся більше про готель Гермес в Трускавці.

Перегляньте відео та галерею готелю. Почитайте, що пишуть про відпочинок в Гермесі реальні гості. 

Завжди намагаємося перевершити очікування Гостей.

Відтворити відео

Готель Гермес дякує за бронювання і довіру!

Дякуємо за бронювання Гермес! Ви не помилилися, обираючи місце для відпочинку та лікування в Трускавці.

Якщо ви цінуєте чистоту, комфорт і спокій,  любите смачно поїсти, та маєте не меті якісно оздоровитися, вам, дійсно, в Гермес.

Оскільки Ви на цій сторінці, то здебільшого ознайомлені з варіантами розміщення, номерним фондом, послугами та цінами. Ваша заявка успішна. Перший етап бронювання завершено. Дякуємо! Будь ласка, очікуйте зворотнього зв’язку від готелю.

На другому етапі обирається пакет послуг, підтверджується категорія номеру, дата та час заїзду, погоджується повна вартість, та інші моменти відпочинку. Приготуйтеся відповісти на деякі запитання адміністратора, та висловити свої побажання щодо перебування в готелі Гермес.

Номер вважається остаточно заброньованим після здійснення передоплати. Це третій і останній етап бронювання.

Чому готель працює по передоплаті? Кожен Гість хоче бути впевненим, що його чекають, готуються до зустрічі, що будуть виконані його прохання. Саме так і відбудеться, якщо Готель, зі свого боку, впевнений у намірах Гостя. Передоплата є гарантією приїзду. Перевага надається впевненим туристам, які готові оплачувати відпочинок одразу після бронювання. Без авансової оплати надання номеру обраної категорії не гарантується, але Гостям завжди будуть запропоновані альтернативні варіанти розміщення.    

 Доплата здійснюється при заїзді. Готель на вимогу видає всі необхідні документи: довідки, чеки, рахунки, свідотства.

Якщо  при заповненні форми Ви забули вказати якісь деталі – не хвилюйтеся! Адміністратор усно надасть повну інформацію по всіх питаннях. Для зручності, ми на зв’язку 24/7.

Не сумнівайтеся! Вас чекає безпечний, душевний відпочинок в Трускавці в Курортному готелі Гермес. Дякуємо!