+38 050 4307744

Медичні програми –

зміцнення здоров’я та покращення самопочуття

Медичні програми – комплекс процедур, які проводяться для загального оздоровлення і лікування конкретних захворювань. У санаторіях та готелях Трускавця з медичними базами програми реалізуються досвідченими фахівцями, за допомогою мінеральних вод, відповідного обладнання та кліматотерапії. 

Гостям готелю «Гермес» пропонують різні рішення, серед яких кожному пацієнту підбирають оптимальну програму по стану здоров’я. 

Сучасні медичні програми в готелі «Гермес»

В Hermes Resort Hotel створені відповідні умови для лікування захворювань обміну речовин, простатиту, ЖКТ, легенів, опорно-рухового апарату та ін. Для досягнення хороших результатів фахівці розробили курси лікування, які складаються з дієвих процедур, що зазвичай не входять в путівку. Про програми детальніше: 

Вільне дихання – для профілактики, покращення роботи дихальної системи. Сюди входить пініментолова ванна, курс карбоксітерапії, прогрівання ІЧ-світлом. А також інгаляції трав’яних сумішей або хлорофіліпту – корисна процедура при ЛОР-захворюваннях. 

Здорові судини – комплекс, спрямований на оздоровлення серцево-судинної системи. Тут слід відмітити каштанову і вуглекислу ванну, масаж стоп і аплікації з глиною та бішофітом. Для здорових судин корисна пресотерапія – метод, що базується на стимуляції м’язів та природному дренажу лімфи.

Розглядаючи медичні програми, які користуються попитом і мають позитивні відгуки, потрібно акцентувати на курсі процедур, що приводять цукор крові в норму. До комплексу належить магнітотерапія, бішофітна ванна та глиняне обгортання. Велику користь приносить ПДМ та душ Віші, діабетичний чай та пресотерапія і обов’язкова дієта.   

Здоров’я чоловіка – чудове рішення для представників сильної статі. В готель «Гермес» приїжджають чоловіки з порушеною функцією простати. Завдяки ретельно підібраним методам досягаються хороші результати. В курс лікування входить масаж простати комбінований карбоксітерапія, озонова або розмаринова ванна, аплікації Сакської грязі, лікувальний чай.  

М’язи та суглоби – програма, розрахована на 12 днів. Для вільного руху призначають масаж спини або турбуючих ділянок, бішофітну, сірчану або саліцілатну ванну, аплікації грязями Мертвого моря чи озокеритні, електрофорез, ультразвук. Додатково – чай чи коктейль. 

Ознайомлення з іншими медичними програмами

Цим вибір не обмежується. Трускавець готель «Гермес» пропонує медичні програми, ціни на які цілком доступні. Популярні процедури, які переважно відпускаються в санаторіях за окрему плату включені в програму. Їх вартість в комплексі на 15-20% нижча за звичайну ціну.  В кожну програму, також, входить консультація та супровід лікаря. В залежності від стану здоров’я та індивідуальних особливостей організму, вносяться зміни.  

Зайві кілограми заважають багатьом. Це не тільки погіршення самопочуття, важкість, а й невпевненість у собі. Для зниження ваги санаторії Трускавця рекомендують плавання в басейнах, кріосауну, масаж. 

В готелі «Гермес» пропонується програма схуднення. Вона включає процедури в СПА-капсулі, очищення кишківника, обгортання водоростями, лімфодренажний або антицелюлітний масаж, пресотерапію, дієту, кисневий коктейль.

Синдром хронічної втоми, головні болі, депресивні стани – ці недуги сьогодні доволі актуальні. Для їх вирішення розроблений спеціальний курс Антистрес. Комплекс процедур створений досвідченими фахівцями, і включає розпарювання в СПА-капсулі з душем Віші, обгортання «Зелений чай», релакс-масаж. Для розслаблення, відновлення сил та тонізації підходять SPA-ванни з мелісою, валеріаною, розмарином, польовими травами.  

Детокс – курс очищення організму, розрахований на 12 днів. Йдеться про медикаментозне очищення кишківника, магнітотерапію та пресотерапію, обгортання. 

В сьогоднішніх реаліях вкрай необхідно мати сили щоб працювати та жити повноцінним життям. Для цього розроблена експрес-програма Енергія +, яка проходить за 7 днів. Для відновлення працездатності призначають бішофітні ванни, кисневі інгаляції, підводний душ-масаж. Пресотерапія, обгортання глиною з бішофітом та масаж – гарне доповнення до вищезазначених процедур.  

Медичні програми для покращення стану шкіри

Для тих, хто прагне бути молодим та покращити стан шкіри, розроблені косметологічні курси. До них належить:

 • дерматологічна програма –  головні процедури: озонові або дерматологічні ванни, глиняне обгортання, масаж обличчя. Для покращення шкіри використовується апарат Дарсонваль, за допомогою якого швидше регенеруються пошкоджені тканини, активізується кровообіг та тонізуються покрови;  
 • косметологічна по обличчю – унікальний курс, розрахований на 7 днів. Сюди входить ванна з польовими травами, пресотерапія та мікротокова терапія. Для покращення стану шкіри на обличчі використовуються альгінатні, кисневі та кремові насичуючі маски;
 • косметологічна по тілу – для покращення стану шкіри рекомендують лімфодренажний масаж, пресотерапію. Обгортання «Шоколад» або «Зелений чай» сприяють омолодженню та надають тонізуючу дію. 

Всі програми передбачають щоденний прийом мінеральних вод. Саме вони сприяють очищенню організму, пришвидшенню обмінних процесів та мають лікувальний ефект.

На лікування в Трускавці щороку розраховує велика кількість людей. Відомий бальнеологічний курорт обирають за мінеральні води, оздоровлення за допомогою ефективних процедур та за повітря, насичене озоном та фітонцидами. 

Телефонуйте +380504307744 або бронюйте путівки на сайті готель Гермес. Відпочивайте душею та тілом! Доповненням відпочинку стануть медичні програми, кожна з яких спрямована на зміцнення здоров’я та покращення самопочуття гостей!

Програма схуднення

Програма схуднення в Трускавці – правильне рішення для тих, хто хоче оздоровитися та позбутися зайвих кілограмів та покращити своє здоров’я. В готелі «Гермес» надаються якісні послуги що підбираються індивідуально для кожного гостя. Для зниження ваги застосовуються сучасні перевірені процедури, за допомогою яких забезпечуються гарні результати.

Програма схуднення – користь для здоров’я

Зайві кілограми – додаткове навантаження на організм, підвищені ризики виникнення серцево-судинних захворювань та цукрового діабету. Це естетичний недолік, психологічна проблема та обмеження у фізичній активності. Для позбавлення від зайвих кілограмів готелі Трускавця пропонують ефективні програми. Готель «Гермес» пропонує гостям корисні для здоров’я процедури, якісне харчування, фізичний та моральний відпочинок.
Спадковість, малорухливий спосіб життя, переїдання та гормональні збої – головні причини ожиріння. Зайві кілограми поступово накопичуються та призводять до виникнення багатьох проблем. Позбутися їх в домашніх умовах дуже складно. Для тренувань потрібна сила волі та мотивація, а дієти не всі корисні для здоров’ю. Найкращим варіантом в такій ситуації є поїздка на бальнеологічний курорт.
В Трускавці схудненню сприяє вживання мінеральних вод та різні процедури, спрямовані на стимуляцію обміну речовин, зниження ваги, покращення зовнішнього вигляду. Програма схуднення розроблена таким чином, що лікування проходить без шкоди для здоров’я. Відпочинок в Трускавці вдало поєднується з санаторно-курортним лікуванням та дарує безліч позитивних емоцій.

Процедури програми схуднення

Санаторії Трускавця пропонують процедури, завдяки яким покращується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси, зменшується кількість жирової тканини. Програма схуднення в готелі «Гермес» складається з процедур, які відрізняються дієвістю та безпечні для здоров’я. Розглянемо їх детальніше.

 • Пресотерапія – методика, яка чудово себе зарекомендувала. Йдеться про масаж стиснутим повітрям, який виконується для стимуляції дренажу лімфи. Ця процедура ефективна при ожирінні та при порушеннях циркуляції крові, лімфи. Користь пресотерапії полягає у виведенні з організму шкідливих речовин, у покращенні кровообігу, в активізації обмінних процесів. Одна процедура, виконана за допомогою спеціального апарату, замінює близько 20 сеансів ручного масажу.
 • СПА-капсула – нова технологія, яка стає все більш популярною. Це оздоровча процедура, для проведення якої використовується спеціальне обладнання. Перебування у СПА-капсулі сприяє омолодженню організму, зміцненню імунітету, покращенню самопочуття та схудненню. Додатково забезпечується емоційне відновлення та знімається втома.
 • Підводний душ-масаж – процедура, яка є важливою складовою програми схуднення. Тіло, занурене у воду, масажується струменем води. Результатом проходження курсу ПДМ є зниження ваги, покращення обміну речовин та кровообігу, пришвидшення відновних процесів в організмі. Після кількох сеансів видно, що шкіра стає еластичною та набуває рівного кольору.
 • Додатково в програму схуднення входить медикаментозне очищення кишківника, обгортання, дуже помічні ін’єкції СО2 та загальний масаж. Схудненню сприяє й прийом мінеральних вод. Перед початком процедур проводиться ультразвукове дослідження органів черевної порожнини.

Чому варто обрати програму схуднення?

Ожиріння – захворювання, яке негативно впливає на весь організм, на впевненість у собі, на настрій та на самопочуття. Щоб його позбавитись та покращити якість життя, досвідчені фахівці розробили програму, яка сприяє усуненню зайвої ваги, позбавленню від целюліту, зменшенню локальних жирових відкладень.
В чому полягають переваги програми схуднення, яку пропонують у готелі «Гермес» у Трускавці?

До них належить:

 • висока ефективність та користь для здоров’я;
 • комплексне застосування процедур;
 • поступове схуднення та отримання бажаних результатів;
 • ціни на додаткові дорогі процедури зі знижкою 20%
 • корекція програми з урахуванням індивідуальних особливостей;
 • надання консультацій та супровід лікаря протягом всього курсу;
 • використання природних факторів: мінеральна вода, чисте повітря, теренкури зі скандинавськими палицями.

В готелі створена затишна атмосфера, яка сприяє релаксації та налаштовує на позитивний лад. «Гермес» є місцем сили та здоров’я. Тут гості відпочивають душею та тілом, худнуть, набувають впевненості у власній привабливості та розпочинають нове життя.

Обирайте відпочинок в Трускавці та приїжджайте на бальнеологічний курорт!
Програма схуднення розрахована на 14/21 день та є найкращим вирішенням проблеми, яка турбує людей різного віку!

Лікування суглобів 

Лікування суглобів – актуальне питання для багатьох людей. Хвороби опорно-рухового апарату знижують якість життя. Біль переслідує при ходьбі та сидінні і навіть не дає нормально спати. Їх потрібно лікувати і чим швидше, тим краще. У санаторіях Трускавця для лікування суглобів створені відповідні умови. В санаторіях і в готелях проводять ефективні процедури, завдяки яким зникають больові відчуття та відбувається одужання.

Лікування ОРА в санаторіях Трускавця

Артрити, артрози, остеохондрози та інші хвороби хребта та кінцівок виникають у великої кількості людей. На рухливість людини впливають різні чинники, серед яких варто назвати зниження імунітету, малорухливий спосіб життя, спадкову схильність, зайву вагу, а також надмірні фізичні навантаження. 

До головних симптомів, якими не слід нехтувати, належить як сильний біль так і помірний, як тривалий, так і короткотривалий. А також обмеження рухливості, хруст, набряки м’яких тканин. При прогресуванні хвороби ситуація значно погіршується, оскільки суглоби деформуються, а рух все більше обмежується. Цього не потрібно допускати і вчасно звертатися за допомогою. А краще попереджати хвороби.

Лікар призначає необхідні обстеження і дає рекомендації. Однією з мір запобігання поганого самопочуття є оздоровлення та профілактика на курорті. Санаторії та готелі Трускавець пропонують сучасні методи для покращення самопочуття. Додатково оздоровленню сприяють мінеральні води та помірно активний відпочинок на природі. Все в комплексі дає чудові результати. Тому на бальнеологічний курорт постійно приїжджають з усієї України на лікування.

Процедури для лікування суглобів

Лікування суглобів в Трускавці не є головною спеціалізацією курорту. Проте лікування опорно-рухового апарату займає важливе місце серед лікувальних послуг в санаторіях і готельних комплексах з медичною базою. Для отримання позитивних результатів використовуються перевірені методи та досвід. Процедура спрямовується на полегшення болю, зняття запальних процесів, зменшення набряків, покращення рухливості. Успіх залежить від професіоналізму лікаря та терпіння пацієнта і від методів. 

Назвемо основні процедури, які пропонують у санаторіях:

  • сірководневі ванни – дієва процедура з загального комплексу лікування ОРА. Сірководневі ванни сприяють активізації кровообігу, зменшенню артеріального тиску, розширенню судин. Їх призначають для лікування різних недуг, а не лише для суглобів та м’язів;
  • підводна та суха витяжка хребта широко призначається в санаторіях Трускавця
  • озокерит – гірський віск, який має цілющі властивості. Його широко використовують у лікувально-профілактичних закладах. З озокериту роблять аплікації, які акумулюють тепло, прогрівають тканини та нормалізують кровообіг; 
  • грязі – природні утворення, в яких містяться мінеральні та органічні речовини. Завдяки грязям зменшуються больові відчуття та покращується рухливість; 
  • зелена глина – чудове рішення для оздоровлення. Зелена глина має цілющі властивості, завдяки яким її часто використовують, особливо коли теплові процедури не рекомендовані. Глиняне обгортання приносить безумовну користь;
  • бішофіт – комплекс мінералів, який застосовують для лікування багатьох захворювань, зокрема  опорно-рухового апарату. Бішофіт-гель або компрес безпосередньо наносять на зону уражених суглобів. Така речовина має корисні властивості, до яких належить протизапальна і знеболююча дія, покращення рухливості та стимуляція регенерації тканин, насичення корисними речовинами. В санаторіях та готелях також призначають бішофітні ванни з різними додатками; 
  • карбоксітерапія – інноваційна методика, яка гарно себе зарекомендувала. Її особливість полягає у введенні вуглекислого газу під шкіру та у тригерні активні точки. В ході процедури покращується кровообіг, знижується больовий синдром, розширюються кровоносні судини, з організму виводяться шлаки та токсини;    
 • фізіопроцедури – допоміжні методи лікування та профілактики захворювань. Йдеться про електрофорез та ультразвук. Головні особливості таких процедур – простота, доступність та ефективність. 

Лікування суглобів у готелі «Гермес» 

Лікування в Трускавці відгуки має позитивні, оскільки в готелі Гермес працює хороша оздоровча база на чолі з досвідченим лікарем. Гостям пропонують великий перелік процедур, що відпускаються в пакеті Путівка та окремо. 

Однією з переваг готелю є розробка та використання оздоровчих програм. До них належить програма «М’язи та суглоби». Оздоровлення пропонується від 12 днів. В програму входять наступні процедури: 

 • бішофітна ванна, 
 • аплікації та обгортання грязями або глиною;
 • карбоксітерапія, 
 • фізіопроцедури електрофорез та ультразвук. 
 • Додатково рекомендований прийом мінеральних вод. Обов’язкова послуга – консультація та супровід лікаря на всіх етапах. В залежності від стану здоров’я, можливі зміни в програмі. 

Лікування суглобів ціни має прийнятні та проводиться різними методами з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Важливо відмітити, що усі процедури в лікувальних програмах готелю Гермес на 20% дешевші ніж при оплаті окремо.  

При наявності болю і дискомфорту в суглобах ніколи не зволікайте! Не нехтуйте своїм здоров’ям! В подальшому ситуація може погіршитися. Знайдіть час для себе та оберіть бальнеологічний курорт Трускавець для профілактики організму. Телефонуйте і бронюйте на сайті готелю «Гермес» путівки для лікування суглобів та всього рухового апарату!

Відпочинок Трускавець – зміцнення здоров’я

та приємне дозвілля

Відпочинок Трускавець – гарно проведений час, який надовго залишається у пам’яті. Йдеться і про оздоровлення та цікаво проведений час. На бальнеологічному курорті є максимум можливостей для лікування хронічних хвороб, покращення самопочуття, позбавлення  стресу та отримання позитивних емоцій.  

Чому обирають відпочинок Трускавець? 

Відпочинок Трускавець – цей запит цікавить багатьох українців, оскільки в нинішніх умовах потрібно час від часу перезавантажуватись та дбати про здоров’я. Це обов’язково умова для якісного, активного життя. В протилежному випадку сили поступово зникають, з’являється депресія, хронічна втома а за ними хвороби нервової системи, обміну речовин, нирок та ШКТ. Загострюються імунні захворювання. 

Для повноцінного відпочинку та лікування ідеально підходить відомий бальнеологічний курорт Трускавець. Це місце з чистим повітрям, мінеральними водами та безліччю місць відпочинку. Всі, хто приїжджає на курорти Західної України, залишаються задоволені. Гостям подобається первозданна природа, розвинена інфраструктура та наявність великої кількості лікувально-профілактичних закладів – санаторіїв, реабілітаційних комплексів, СПА та курортних готелів 

Бальнеологічний курорт – оптимальне рішення для оздоровлення та для відпочинку від буденності. До переваг такого варіанту належить:

 • різноманітність лікувальних процедур;
 • широка лінійка цін;
 • мінеральні води «Нафтуся», “Софія”, “Марія”;
 • смачне і корисне дієтичне харчування;
 • великий вибір оздоровчих процедур.

Як вибрати місце і забронювати відпочинок Трускавець?  

В Трускавці є багато рішень для оздоровлення та для позбавлення від перевтоми. Вибір відповідного варіанту залежить від фінансових можливостей, власних побажань та спеціалізації лікувально-профілактичного закладу. Санаторії Трускавця пропонують відпочинок на будь-який смак та бюджет. Охочі провести відпочинок на українському курорті мають можливість обирати заклади високого, середнього рівня або економ-варіант. Питання прийнятного розміщення вирішується при бронюванні і консультації в індивідуальному порядку. 

Не менш важливим є те, що санаторії пропонують не лише харчування і лікування, а й додаткові послуги. Йдеться про дитячі кімнати, відвідування басейну, СПА-центру та екскурсії. Готелі Трускавця обирають за якісний рівень обслуговування та безліч пакетних пропозицій.

Окрема категорія – готелі Трускавець. Це альтернативне рішення, в якому поєднується зручність, затишок, якісне харчування та лікувально-оздоровчі послуги. Для гостей з різним  бюджетом підходить готель Гермес, оскільки послуги можна вибирати окремо та у вигідних пакетах. Ціни на процедури доступні, а рівень сервісу відповідає очікуванням та вимогам. Гості оздоровлюються, насолоджуються дозвіллям та забувають про повсякденні турботи. Ніщо не відволікає від часу відведеного для себе. В чому переваги відпочинку в готелі?

Готель Гермес заслуговує уваги в пошуку відпочинок Трускавець!

Готель «Гермес» Трускавець – безпечний відпочинок та дієве лікування на відомому курорті. 

Гермес – рішення, про яке ніхто не шкодує. Чому? Причин достатньо:

 • безпека – відеонагляд та закрита територія;
 • гарно облаштовані номери – кондиціонер, сейф, телевізор, міні-бар;
 • близькість бювету мінеральних вод – 10 хвилин – прогулянка корисна для здоров’я;
 • чистота та комфорт – персонал стежить та дбає, щоб гості були задоволені;
 • харчування по комплексному меню та гарантія свіжості – смачні страви, врахування індивідуальних побажань, страви для дітей;
 • пакетні послуги – гості обирають найкращий варіант, виходячи з власних запитів. Наприклад, проживання та харчування або Путівка, де включене все;
 • додаткові послуги – трансфер, прання речей, доставка квітів, тощо 

В оздоровчому центрі представлений великий вибір процедур, до яких належить пресотерапія, грязі Мертвого моря, аплікації, киснева пінка та підводний душ-масаж. Велику користь приносять лікувальні ванни: хвойні, бішофітні, каштанові, сірчані, вуглекислі, мелісові, валеріанові, тощо. 

Важлива особливість – лікувальні та оздоровчі програми, розроблені на базі великого досвіду та нового обладнання. В готель приїжджають відновити емоційний стан, покращити стан шкіри обличчя, позбутись зайвих кілограмів та просто наповнитись життєвою енергією. 

Окремо відзначимо, що ціни формуються з урахуванням сезону, обраного пакету послуг та кількості гостей у номері. На вибір представлені номери різних категорій. Популярний варіант – «Стандарт». Для цінителів відпочинку у номерах більшої площі пропонуються «Півлюкс», «Комфорт» та «Люкс». Кімнати оформлені у спокійних кольорах сприяють приємному відпочинку.  

Гермес готель – це смачне харчування, ефективне лікування,  комфорт та затишна атмосфера, а головне – гармонія з собою та природою. Готель Гермес – запорука гарного настрою та відчуття спокою. Телефонуйте за номером +380504307744 та оформлюйте бронювання на офіційному сайті, обравши дату відпустки. Відпочинок Трускавець дарує незабутні враження та сприяє фізичному та моральному одужанню.

Трускавець відпочинок недорого!

Заряджайтеся позитивними емоціями!

Трускавець відпочинок недорого – актуальне рішення для всіх, кого турбують хвороби та хто хоче покращити самопочуття. На бальнеологічному курорті багато лікувальних факторів, завдяки яким досягаються чудові результати. На гостей тут чекають готелі, в яких створені умови для оздоровлення. Їх головна особливість полягає у поєднанні прийнятної ціни та комфорту. 

Трускавець відпочинок недорого: в чому переваги такого варіанту

Трускавець – мальовниче місто, яке знаходиться у передгір’ї Східних Карпат. Це екологічно чиста зона, для якої характерний помірно-вологий клімат, що сприяє швидкому оздоровленню та лікуванню. Курорт оточений лісами, завдяки чому тут чисте повітря та напрочуд гарна природа. 

Головний фактор успішного лікування в Трускавці – мінеральні води: «Нафтуся», «Броніслава», «Софія», «Марія». Кожна має цілющі властивості та використовується для покращення роботи ШКТ, для виведення камінців та піску, для надання позитивного впливу на обмін речовин. 

Відпочинок в Трускавці примітний тим, що до лікувальних факторів належать природні багатства регіону. Чисте повітря, сприятливий клімат та корисні властивості мінеральних вод поєднуються з процедурами та дієтичним харчуванням. На курорті широко використовується бальнеотерапія. Мінеральні ванни показані при захворюваннях серцево-судинної, ендокринної, опорно-рухової системи.  

Готелі Трускавця пропонують озокеритолікування. Це метод застосування аплікацій озокериту. Процедура безпечна та не викликає дискомфортних відчуттів. Лікування озокеритом базується на властивості утримувати тепло та повільно віддавати його тілу. Завдяки цьому виявляється протизапальна та знеболювальна дія. 

Готелі в Трускавці – альтернатива санаторіям. Такому варіанту надає перевагу велика кількість гостей. Необов’язково обирати лікувально-профілактичний заклад з басейном чи SPA-центром, оскільки в готелях створюються чудові умови. Головною перевагою такого рішення є доступна ціна і вибір пакетів послуг. Це важливий момент, адже в санаторій вищої категорії не кожен поїде, а може комплексна путівка й не потрібна.. 

Недорогий відпочинок у Трускавці в Hermes Resort Hotel 

Для якісного оздоровлення ідеально підходить «Гермес», місце душевного спокою та здоров’я. Сюди приїжджають в різні пори року. Номерний фонд представлений декількома категоріями номерів. До них належить Стандарт, Комфорт, Півлюкс та Люкс. Для одного гостя підходить одномісний номер чи щось з вищезазначених варіантів. Кімнати оформлені так, щоб було зручно та затишно. Для релаксу використані бежеві та зелені кольори. В номерах сучасні меблі, широке ліжко, кондиціонер та телевізор. Для зберігання документів та інших цінних речей встановлений сейф.  

Готелі Трускавця ціни пропонують різні. Завдяки такій перевазі гості знаходять оптимальні варіанти. В «Гермесі» діють три пакети послуг: лише проживання, проживання зі збалансованим харчуванням та все разом плюс лікування. Найкращий третій пакет, оскільки йдеться про широкий перелік ефективних процедур та про отримання хороших результатів. 

Чому варто обрати Трускавець відпочинок недорого саме у готелі «Гермес»? Є багато переваг, про які слід розповісти окремо:

 • сучасні методи оздоровлення;
 • надання допомоги усім, хто зацікавлений в одужанні;
 • прийом мінеральних вод згідно рекомендацій лікаря;
 • їжа, яка корисна для здоров’я та дарує насолоду;
 • турбота про кожного гостя;
 • першокласний сервіс;
 • атмосфера, яка сприяє повноцінному відпочинку;
 • закрита територія та відеонагляд;
 • близькість до бювету мінеральних вод; 
 • реєстрація в цілодобовому режимі.   

В оздоровчому центрі проводять різноманітні процедури. Це фізіопроцедури та лікувальні ванни, аплікації та обгортання, пресотерапія та механічний масаж. До корисних методів належить киснева пінка, підводний душ-масаж, хромотерапія. 

«Гермес» вигідно обрати і з іншої причини: оздоровчі програми, розроблені досвідченими фахівцями. Для зниження ваги та покращення самопочуття призначають обгортання, пресотерапію, загальний масаж та СПА-капсулу. Для покращення стану шкіри корисне глиняне обгортання, масаж обличчя та озонова ванна. Для нормалізації роботи дихальної системи призначають пініментолову ванну, карбоксітерапію, інгаляції. 

Обирайте Hermes Resort Hotel та відпочивайте недорого у Трускавці!

Приїжджайте на лікування при наявності захворювань, апатії, сонливості, хронічній втомі та відсутності сил. Це поширені відчуття, які виникають у багатьох, особливо навесні. На них треба звертати увагу зразу, а не залишати на потім. Серед різних варіантів віддайте перевагу найкращому, та заплануйте лікування на будь-який час. В «Гермесі» пропонують комфортне проживання, ефективне оздоровлення та збалансоване харчування. Бронюйте Трускавець відпочинок недорого на сайті і телефонуйте +380504307744!

Трускавець відпочинок – різноманітні варіанти

Трускавець відпочинок з чим у Вас асоціюється? Правильна відповідь:  лікування та оздоровлення. На бальнеологічному курорті розміщені різні санаторії, пансіонати та готелі. Кількість туристів, які приїжджають на відпочинок, щороку зростає. Ви також можете залишити вдома буденні справи, знайти час для себе та покращити своє здоров’я! 

Переваги відпочинку у Трускавці

Ви погоджуєтесь з тим, що кожній людині, яка зараз живе в стресових умовах, потрібне перезавантаження? Без цього ніяк не обійтися, тому що постійна робота та відсутність відпочинку призводять до повного виснаження. Тоді вже ні про яку роботу вдома чи десь в офісі й думати не хочеться. 

Відпочинок в Трускавці – чудове рішення для лікування хвороб та для профілактики! В це гарне місто приїжджають люди, які втомилися від буденності та від постійних тривог. В мальовничому куточку України створені хороші умови для гостей. Ви в цьому одразу переконаєтесь, як тільки сюди приїдете. Вам сподобається природа, інфраструктура та доброзичливе відношення жителів міста до туристів.   

Щоб Ви не сумнівались та зробили вибір на користь санаторіїв Трускавця, назвемо головні переваги такого варіанта:

 • мінеральні води у необмежених запасах;
 • велика кількість пам’яток, які варто побачити своїми очима;
 • вдале поєднання лікування та відпочинку;
 • різноманітні процедури, які входять у вартість путівки чи надаються за окрему плату;
 • розваги на будь-який смак: велосипедні прогулянки, нічні клуби, дельфінарій.     

З цього можна зробити висновок, що Трускавець відпочинок завжди актуальний. Його обирають за всі вищеперераховані переваги та за багато іншого. Приїжджайте сюди та дізнайтесь, за що саме! 

Де краще відпочити в Трускавці?

На території курорту працюють заклади різного рівня, серед яких можна обрати оптимальний варіант. Якщо перш за все цікавить комфорт та наявність розваг, тоді потрібно надавати перевагу санаторію з басейном та з власним SPA-центром. В такому лікувально-профілактичному закладі є все необхідне для повноцінного відпочинку. Гості користуються басейном та покращують своє здоров’я. В СПА-центрі також є чим зайнятися. Можна піти у фінську сауну чи у турецьку лазню, щоб вивести шлаки з організму та покращити обмін речовин, щоб розслабитись та отримати масу задоволення. 

Ще є санаторії Трускавця, які спрямовані на ефективне лікування, але особливих розваг там немає. До переваг таких варіантів належить доступна ціна та великий вибір процедур. Номери в санаторіях облаштовані належним чином. На вибір представлені різні варіанти, наприклад, «Стандарт» чи «Комфорт». 

Окрема категорія – пансіонати. Це рекреаційні заклади, в яких передбачається комплексне обслуговування. В пансіонаті гості лікуються, відпочивають та насолоджуються життям. Такі заклади знаходяться в затишних куточках міста, тому вони оточені зеленими насадженнями. На території пансіонату можна прогулюватись алеями та дихати чистим повітрям. 

Ще є невеликі готелі Трускавця, в яких є все необхідне для відпочинку та для лікування. Це вибір туристів, які хочуть побути в спокійному місці та забути про повсякденні турботи. Ми в цьому всіляко допомагаємо, тому гості залишаються задоволені.

Готель «Гермес» – лікування та чудовий відпочинок

в Трускавці гарантовані!

«Гермес» – Трускавець готель, в якому створені найкращі умови і для сімейних пар, і для людей похилого віку, і для дітей. Ми подбали абсолютно про все, тому гості не раз обирають саме нас. 

В чому саме полягають переваги готелю «Гермес»? Особливості суттєві:

 • власна лікувальна база – для надання послуг на високому рівні використовується інноваційне обладнання. В медичному центрі працюють досвідчені фахівці. До популярних процедур належать лікувальні ванни, аплікації, киснева пінка, пресотерапія, масаж;
 • різні категорії номерів – в усіх номерах панує чистота та затишок. Інтер’єр оформлений в сучасному стилі, в кімнатах є необхідні меблі, телевізор, сейф для зберігання важливих речей; 
 • триразове харчування – ресторан готелю працює по меню, яке постійно змінюється. Триразове харчування передбачається для гостей, які обрали «Путівку» та «Курортний пакет». Якщо туристи лише проживають у нашому готелі, в такому випадку вони за бажанням замовляють смачні страви.    

Звісно, що це лише частина переваг готелю «Гермес». Ще відмітимо тишу та про спокій, про відеонагляд і охорону. Готель приймає гостей цілий рік, забезпечує  якісним лікуванням та гарантує комфорт. Якщо  стомились та хочете зарядитися позитивними емоціями, бронюйте номери на офіційному сайті готелю «Гермес»!

Трускавець відпочинок Ви запам’ятаєте надовго, тому що тут дбають про здоров’я та вільний час кожного гостя.  

Трускавець – місце здійснення головного бажання.

Трускавець виконає бажання бути активним, веселим, ресурсним – здоровим. Головне захотіти.

А яке найперше та найголовніше бажання у вашому великому списку?

ЗДОРОВ’Я! – Не замислюючись відповість більшість.

А що робите для відмінного самопочуття:
❓Може зарядку кожного дня?
❓Може рахуєте кроки і легко долаєте норму 10000?
❓Регулярно тренуєтесь?
❓Ааа, раз на півроку проводите повне обстеження організму і тримаєте свій стан під контролем?
❓Що ще? Спите 7-8 годин?
❓Істе корисну їжу, напиваєте норму води і тримаєте відповідну активну вагу?
❓Не надриваєтеся морально і фізично, не доводите себе до виснаження? Відпочиваєте за потребою, слухаючи організм?

А може маєте свій рецепт здоров’я? Поділіться

Ой, так багато питань!- Гермес, чого вчепився?
Та цікавимося, як ви? І бажаємо, щоб ви, як і всі наші гості, були здоровими і щасливими.

З 6 питань у вас хоча б два НІ, і немаєте власного рецепту бездоганного самопочуття – ВСІ В ГЕРМЕС! Саме Гермес Трускавеь вмконає головне ваше бажання буи здоровим

✔ Сон ” без задніх ніг” – гарантуємо!
✔ Вода лікувальна 3 види + джерельна – під контролем і “на мус”
✔ здорове харчування по режиму + дієта – ніякої “хімки”
✔Кроки і активність – браслет на руку і спробуйте ввечері не відмітити результат – залишитись без вечері, а на наступний день подвійна норма
✔супровід лікаря – спочатку вдарить по больовій точці, а при потребі відправить з консультації на обстеженння
✔якщо пацієнт “скорше живий” – проведемо стимуляцію органів та систем комплексно і якісними процедурами
✔позивний настрій отримаєте переступивши поріг, а з ним і безпеку
✔зарядка – не наполягаємо, але при бажанні навчимо так, що вона стане нормою вашого подальшого активного життя

Ваше здоров’я в Трускавці. Гермес готель доведе вам це!

Думайте про здоров’я поки здорові!
Починайте вже сьогодні.
Сплануйте оздоровлення від 10 днів і чекаємо вашого дзвінка +380504307744

Від 1600 грн – найпривабливіші ціни в Трускавці + круті бонуси для здійснення годовного бажання!

Переможна весна настала! Святкувати треба мати здоров’я! Ви готові в Трускавець – місце здійснення головгого бажання?

Готелі Трускавець на любий смак. 

Готелі Трускавець – пропозиії на любий смак. Відпочинок в готелі Трускавець цікавить досить багато туристів в Україні та за кордоном. На бальнеологічний курорт приїжджають з різними цілями: лікуватися, відпочити душею й фізично, зарядитись позитивними емоціями. У всіх випадках туристи чудово проводять час та залишаються задоволені поїздкою, тому що для них створені хороші умови.    

Чому туристи обирають санаторії та готелі Трускавець?

Бальнеологічний курорт у Львівській області – це не тільки лікування багатьох хвороб, а й  безтурботність і спокій. Готелі Трускавець приваблюють туристів гостинністю, доступними цінами та високим рівнем обслуговування. В санаторіях куору завжди багато гостей з різних міст. 

Це місто, в якому панує помірно-вологий клімат. Найспекотніше у Трускавці у липні та серпні, а найхолодніше – у січні. В готелях Трускавця відпочивають і влітку, і взимку. . Кожен день можна знаходити для себе щось нове та гарно проводити час. 

Завдяки лікувальним водам Трускавця можна позбутися багатьох захворювань та покращити самопочуття. Одним з основних методів лікування на курорті є вживання мінеральної вод «Нафтуся», «Марія», «Софія». «Нафтуся» – мінеральна вода, у якої немає аналогів у світі. При її вживанні виводиться дрібне каміння з нирок та з жовчного міхура, нормалізується обмін речовин, покращується робота ШКТ. 

Відпочинок в санаторії і готелі Трускавець популярний не лише завдяки мінеральним водам. Є й інші переваги:

 • поєднання ефективного лікування та відпочинку;
 • вибір оптимального варіанту за ціною та якістю;
 • дієтичне харчування та режим дня;
 • СПА-відпочинок;
 • екскурсійні програми – ознайомлення з цікавими місцями Західного регіону;

Готелі Трускавець: що обрати серед безлічі варіантів

З вибором місця для проживання та лікування не виникає складнощів, тому що варіантів достатньо. Готелі Трускавець відрізняються між собою за наявністю додаткових послуг, за рівнем комфорту, розміром, вмістимістю, зірковістю та за ціною. Що саме обрати, кожен вирішує самостійно, виходячи з власних бажань та бюджету. Що саме пропонують готелі Трускавець? 

ВІП готелі Трускавця – лікувально-оздоровчі комплекси, в яких передбачено максимум різноманітних послуг. ВІд діагностики, СПА, різноманітного харчування, ігрових зон до паркування і охорони.

Якщо шукаєте готелі Трускавця з басейном, тут таких вистачає: Міротель, Ріксос, Світязь, Шале Грааль, Шахтар, Молдова, Карпати та ін. В басейнах використовуються сучасні способи очищення води. Додатково облаштовані міні-водоспади, джакузі, сауни. У зоні басейну є лежаки, а в фітобарі готують смачні та корисні напої, чай з плодів та з ягід.  

Невеликі готелі Трускавця – ще один варіант, якому туристи надають перевагу за тишу, компактність, усамітнення. Цікавить відпочинок у Трускавці по доступній ціні? Розгляньте пропозиції  готелю «Гермес». Це чудове місце, куди приїжджають сім’ї, молоді пари, поодинокі гості. Відпочиваючі.залишаються задоволені перебуванням, бо готель пропонує різні пакети послуг під запит гостей і має лікувальну базу. Рекомендуємо «Гермес» 

Особливості«Гермес» готель Трускавець

Трускавець відпочинок ціна-якість – це про Гермес. Тут створені хороші умови для гостей і панує особлива атмосфера відпочинку. До головних переваг належить:

 • смачна та здорова їжа – замовлення за бажанням сніданку, обіду та вечері;
 • номерний фонд, представлений чотирма категоріями, серед яких можна знайти оптимальний варіант;
 • закрита територія, сховище та відеонагляд, завдяки чому гості перебувають у повній безпеці;
 • близькість до бювету мінеральних вод – 10 хвилин та наявність власного;
 • оздоровчий центр пропонує лікування хронічних хвороб та супутніх захворювань: косметологічні послуги;
 • багато потрібних послуг – прання, замовлення квітів, паркування, міні-бар

Розглядаючи санаторії Трускавця, гості цікавляться що входить у вартість путівок. І як можна лікуватись проживаючи в готелі. Класична Путівка в санаторій включає проживання, харчування 3-разове та базове лікування. Проживаючи в готелях Трускавця, гості користуються центральным бюветом мінеральних вод, а лікування отримують за курсівками, які можна придбати в санаторіях Трускавця. В готелі Гермес є власна медична база і на її основі реалізується Лікувальний пакет – Путівка. Як і в санаторіях, до пакету включені проживання, харчування та лікування. 

Перевагою лікування в Гермесі є можливість обирати відомі та потрібні процедури просто відпочиваючи в готелі, або перебуваючи за пакетом Курортний, що включає триразове харчування. Ціни Гермес реальні, обгрунтовані та прийнятні. 

Готелі Трускавець завжди радо зустрічають гостей, але Гермес разом з туристичною фірмою Е-Гермес приділяє цьому найбільше уваги. Трансфер – одна з найбільш затребуваних послуг, особливо якщо турист відвідує регіон вперше. За помірну плату по дорозі зі Львова в будь-які санаторії чи готелі Трускавець гості отримують повну інформацію про правила перебування на курорті, послуги, екскурсії. У вартість входить супровід та допомога при поселенні і номер.Зустріч в Трускавці та розміщення входить у вартість придбаної путівки

Обов’язково подбайте про своє здоров’я в готелі Трускавця!

І в стресових умовах і в планомірному житті потрібно приділяти належну увагу здоров’ю.

Ознайомтесь з санаторіями та готелями на відомому бальнеологічному курорті та оберіть прийнятний варіант. Рекомендуємо забронювати номер та спробувати відпочинок в готелі Гермес якщо спокій, рівновага, захищеність, турбота та здоров’я у вас в пріоритеті. В «Гермесі» на Вас чекає гостинний прийом та особливий сервіс. 

Бронюйте готелі Трускавець на офіційному сайті чи зателефонуйте +380504307744. Обирайте відпочинок до вподоби та за потребами. Готелі Трускавець має найкращі і різні.

Готелі Трускавця: чим відрізняються та

де можна гарно відпочити?

Готелі Трускавця часто шукають для відпочинку, тому “Трускавець готель” – поширений запит, який цікавить багатьох людей. На бальнеологічний курорт приїжджають відпочити, покращити здоров’я та просто насолодитись красивою природою. В усіх випадках туристи шукають готель, в якому можна зупинитись. Обирати є з чого. Тому завжди можна знайти оптимальний варіант.

Готелі в Трускавці: різні рівні комфорту та різні ціни

Лікування в Трускавці на сьогодні набуло великої популярності. Це пов’язано з тим, що на курорті створені гарні умови для оздоровлення та для відпочинку від повсякденної метушні.

В багатьох готелях є власні медичні центри, в яких працюють досвідчені фахівці та використовується сучасне обладнання. Лікування проводиться з використанням мінеральної води. Це один з головних компонентів, завдяки якому вирішуються різні проблеми зі здоров’ям. Мінеральна вода має цілющі властивості, під якими мається на увазі нормалізація обміну речовин, покращення роботи шлунково-кишкового тракту, печінки та інших органів.

VIP-готелі«все включено»

Обираючи Трускавець готель, кожен керується власними можливостями та побажаннями. З цим проблеми не виникають, тому що вибір хороший. Можна зупинитися в готелі, в якому створені умови і для лікування, і для відпочинку, а також приділено багато уваги організації дозвілля. Мова йде про ВІП готелі Трускавця, які подобаються українцям та іноземним гостям. До їх головних особливостей відноситься:

 • високий рівень комфорту;
 • номери з усіма зручностями;
 • сучасне діагностичне обладнання;
 • різноманітні процедури;
 • харчування в ресторані та за системою «шведський стіл»;
 • заняття спортом у тренажерній залі;
 • SPA-центр, в якому є все для відпочинку та для оздоровлення.

Багатьох гостей цікавлять готелі Трускавця з басейном. На бальнеологічному курорті є чимало таких варіантів. В басейні можна плавати та гарно проводити вільний час. Для розширення можливостей в басейнах облаштовується водоспад та джакузі. Для гостей працює бар, в якому можна замовити коктейль чи інший напій, який більше за все подобається.  

Які ціни в таких готелях в Трускавці? Їх не можна назвати дешевими, тому що гостям пропонують велику кількість послуг та створюють всі умови для лікування та для відпочинку.

Міні-готелі – оптимальне поєднання ціни та якості

Якщо на першому місці знаходиться ціна, тоді варто розглянути інші варіанти. Маються на увазі міні готелі Трускавця, в яких створені хороші умови для відпочинку. В номерах панує затишна обстановка та є всі найнеобхідніші зручності. В готелі можна відпочивати душею та тілом, оздоровлюватись та гарно проводити час. Також гості грають у настільний теніс, займаються на вуличних тренажерах, дивляться фільми.

Кому підходить проживання у міні-готелі? Всім, кого цікавить Трускавець відпочинок недорого. В невеликих, але затишних готелях зупиняються сім’ї з дітьми, сімейні пари, туристи. В міні-готелях вдало поєднується низька ціна, комфорт та зручність.

Готель «Гермес» Трускавець – чудовий варіант

Розглядаючи санаторії Трускавця, зверніть увагу на готель «Гермес». Це місце сили та здоров’я. Готель розташований далеко від шумних вулиць, тому тут завжди тихо та спокійно. Територія невелика, але все продумано до найменших дрібниць. Затишок панує і в номерах, і надворі. В готелі працює оздоровчий центр та ресторан. До центрального бювету мінеральних вод всього 10 хвилин ходьби.

Серед номерів можна обрати «Стандарт», «Півлюкс», «Люкс». Якщо перш за все цікавить номер зі збільшеною площею та з додатковими меблями, тоді найкраще рішення -«Комфорт». В номерах є кондиціонер, телевізор, міні-бар, сейф. Все зроблено для того, щоб гості залишалися всім задоволені.

Які пакети пропонує Трускавець готель? Є кілька варіантів:

 • Проживання – такий пакет обирають гості, які приїжджають в Трускавець для ознайомлення з пам’ятками, для активного відпочинку чи по роботі. В такому разі клієнти бронюють номер на певну кількість днів та проживають у ньому. За бажанням можна замовляти страви у ресторані за окрему плату. Сніданок, обід та вечеря – всі варіанти можливі по попередньому замовленню;
 • Курортний – пакет, в який входить і проживання в номері, і триразове харчування. Вибір номера залежить від власних побажань. В ресторані кухарі готують смачні страви з якісних та корисних продуктів. Під час свят ресторан оформлюється відповідно з тематикою. Ресторан працює по комплексному меню, яке розробляється на чотири тижні. Кухарі прислухаються до побажань клієнтів, вкладають душу у свою справу та дивують гостей кулінарною майстерністю;
 • Путівка – пакет, в якому передбачене проживання в затишному номері, триразове харчування та лікування. Якщо лікар призначає дієтичне харчування, кухарі готують відповідні страви. Лікування у медичному центрі спрямоване на позбавлення від хронічних захворювань, на зміцнення імунітету, на покращення самопочуття. В путівку входить мінеральна ванна, масаж Ceragem, аплікації, фізіотерапевтичні процедури, інгаляції, лікувальний чай та киснева пінка.

Відпочинок в Трускавці у готелі «Гермес» запам’ятовується надовго та дарує лише позитивні емоції. Це обумовлюється тим, що сервіс знаходиться на високому рівні. Співробітники готелю приділяють увагу кожному гостю та враховують побажання. З вікон номерів можна милуватися мальовничими краєвидами та насолоджуватись природою. В готелі гарно проводять час, а також покращують здоров’я, люди похилого віку, сім’ї з дітьми, сімейні пари. Турбота відчувається практично на кожному кроці. І це дуже добре.

Вирушайте на відпочинок у Трускавець!

Якщо у Вас є проблеми зі здоров’ям або просто хочеться забути про щоденні домашні обов’язки, приїжджайте в готель «Гермес». Тут Вам завжди раді. В готелі створені хороші умови для гостей, які цінують затишок та комфорт. Бронюйте номери на офіційному сайті  або телефонуйте +38 050 4307744 та ставте питання, що Вас цікавлять! Трускавець готель завжди радий новим гостям та постійним клієнтам.

Відпочинок в Трускавці недорого і якісно.

Відпочинок в Трускавці недорогий та якісний шукає більшість туристів. Серед багатьох варіантів розміщення на курорті, готель «Гермес» пропонує комфортний іі доступний відпочинок. 

Останнім часом українці перебувають в стані тривоги, стресу та професійного перевантаження. Частіше відчувають дискомфорт, болі, нестачу сил. Організм починає давати збій. Отже, терміново потрібен якісний відпочинок, бажано на бальнеологічному курорті.

Важливо хоч на тиждень-два змінити оточення, відновитись фізично і морально. В  Україні є прекрасні регіони Прикарпаття й Закарпаття. Захід України – природний оазис, де відновлюють сили, ховаються від турбот і небезпек та дихають на повні груди.

Мінеральні джерела Трускавця «Нафтуся», «Софія», «Марія» мають надзвичайні лікувальні властивості. Вони допоможуть врегулювати обмін речовин, відмінну роботу ШКТ, нирок, ін. А природа тут заспокоює нервову систему. Скільки можливостей для покращення здоров’я дає мінеральний курорт!

Трускавець знаходиться 75 км від Львова, куди легко дістатися залізницею, літаком чи автошляхами практично з усіх куточків України й з-за кордону. За бажанням є трансфер зі Львова за додаткову плату.

Відпочинок в Трускавці – це здоров’я і задоволення. 

Першочергове завдання персоналу любого готелю чи санаторію Трускавця – створити дружню, гостинну атмосферу для швидкого та якісного оздоровлення гостей.

Саме такий простір для відпочинку надає «Hermes Resort Hotel» – затишний, невеликий готель Трускавця. Тут гості не тільки відновлюють здоров’я але й отримують справжнє задоволення! 

18 причин обрати «Гермес» :

 • Готель знаходиться в першій трійці серед 34 подібних готелів Трускавця за відгуками на відомих порталах бронювань
 • невисокі й доступні ціни
 • розташований недалеко від бювету, але подалі від міського шуму 
 • невелика територія огороджена та під охороно забезпечує приватність, спокій, безпеку туристам
 • компактність – 15 номерів 4 категорій укомплектовані необхідним навіть більшою мірою, ніж в деяких зіркових готелях Трускавця
 • при повному завантаженні – до 40 осіб – немає скупчення відпочиваючих
 • в готелі Гермес є можливість вибрати пакетні послуги від проживання до Путівки, як в санаторії
 • харчування в готелі –  комплексне, дієтичне, по меню. У відгуках про Гермесі згадуються ситні й смачні сніданки
 • мінеральні води Трускавця доступні проживаючим по любому пакету без доплати;
 • власна медична база – справжній козир невеликого готелю в Трускавці. Значний перелік терапевтичних та бальнеологічних процедур охоплює різні лікувальні напрямки.
 • можливість поселення з домашніми тваринами;
 • пандус для гостей з обмеженими можливостями;
 • є оренда спортивного інвентарю, більярд, теніс, шахи, санки, дитяча коляска
 • допомога в організації екскурсій
 • автостоянка на території під охороною за 30 грн/добу;
 • послуги пральні позбавлять клопот з гардеробом, що актуально для великих родин;
 • Wi-Fi по всій території дає можливість бути на зв’язку весь час, працювати або навчатись віддалено;
 • сердечність, гостинність персоналу поєднується з високим рівнем обслуговування та досвідченістю медпрацівників.

Універсальність готелю «Гермес»

Зважаючи на пакетні пропозиції та значний список додаткових послуг, отель підходить для абсолютно всіх категорій туристів:

 • перебуваня у відрядженні – «Проживання». Це вигідно і зручно. Реєстрація і виїзд можливі в будь-який час доби за додаткову плату. Всі послуги доступні окремо
 • активний відпочинок, екскурсії, подорожі, паломництво, волонтерство – «Проживання» зі сніданком
 • оздоровлення – гості, які планують отримувати певні процедури – масаж, програми омолодження, ванни, косметологія обирають пакет «Курортний» з триразовим харчуванням
 • сім’ї з дітьми – батьки не хвилюються про харчування та безпеку. Для них номери комфорт та Люкс, недорогі додаткові місця, є ліжечка для немовлят 
 • лікування – це пакет «Путівка» від 7 днів включає питний курс мінеральних трускавецьких вод, 3-4 якісні лікувальні процедури за призначенням лікаря 

Недоліки відпочинку в Трускавці в готелі «Гермес»

Невеликі готелі Трускавця  мають деякі мінуси. Міні готелі не підходять для гостей, для яких обов’язковою умовою є наявність СПА-центру,  басейну, ресторанів, бару та розваг Послуги в такому об’ємі доступні тільки по пакету Все включено у великих готельних комплексах – «Ріксос», «Міротель», «Шале Грааль», «Свитязь» 

Серед мінусів «Гермесу» можна назвати:

 1. Немає – СПА зони. Розташування в пішій доступності відомих санаторіїв «Карпати», «Шахтар», СПА-«Молдова» деякою мірою компенсують відсутність мокрої зони. А якщо гості вперше в Трускавці, замість басейну вони радше відвідують щось цікаве.
 2. Немає бару і  нічних посиденьок. Проте, всього в кілометрі багато ресторанів і кафе на любий смак від чебуречної до вишуканого меню. Красиво посиділи, погуляли і в тишу та спокій. Концепція Гермесу – спокійне, безпечне перебування та лікування.
 3. Харчування – не шведська лінія. Так шведського столу немає, тому що він не рентабельний для невеликого відпочинкового готелю. Оскільки більшість гостей приїздить не тільки на відпочинок в Трускавці, а й лікування, Гермес готель запевняє – їжа свіжа, меню збалансоване, корисне і різноманітне. Можлива заміна страв і додаткове замовлення.
 4. Відсутність дитячого майданчика пояснюється більш дорослою категорією гостей в останні роки. Але сьогодні туристи значно помолодшали, тому облаштування куточка для дітей в плані. Наразі дітей водять на прогулянки і відпочинок до зоопарку в санаторій «Карпати», годувати білочок в курортний парк, на атракціони в центр. А дельфінарій «Оскар» – мрія всіх дітлахів.
 5. Немає тренажерної зали. Точніше вже немає. Практика показала, хоча гості і планують тренуватись на відпочинку в Трускавці, проте до тренажерів діло не доходить.  Біля готелю Гермес достатньо території для зарядки. Тренажерні зали, також відвідують в санаторіях Трускавця поблизу. Пропонуємо пробіжки, теренкури чи скандинавську ходу. Це здорова курортна активність на повітрі.

Забронювати готель для відпочинку в Трускавці.

Наявність смартфонів і доступу до інтернету дозволяє познайомитись з красою та можливостями відпочинку в Трускавці в любий час. Бронювання номерів займе декілька хвилин. Отримайте усі відповіді щодо готельних послуг, цін на відпочинок та путівки, трансфер, тощо за телефоном +380504307744.

Хороший настрій, незабутні враження, відчутне покращення самопочуття і просто задоволення від відпочинку в Трускавці своїх гостей – ось те, заради чого працює колектив готелю «Гермес».

Готель в Трускавці обрати та забронюватиГотелі Трускавця – відмінний вибір для відпочинку

            Готелі Трускавця відкриті для відпочинку і щороку приймають тисячі туристів. Незалежно від пори року чи погодних умов охочих до оздоровлення на відомому мінеральному курорті завжди вдосталь. Трускавець – найбільший за кількістю лякувальних закладів та по інфраструктурі курорт Карпат.

Туристи, що раніше відпочивали в Європі чи країнах Азії, тепер частіше віддають перевагу курортам Західної України за можливість оздоровення в сучасних готельних комплексах, цілющі мінеральні води,  неповторну карпатську природу. Ще один вагомий аргумент – високий рівень обслуговування, медичні послуги та прийнятні ціни у порівнянні з закордонними курортами.

Цілющі джерела і лікувальна спеціалізація курорту

Курорт прославився завдяки чудодійним властивостям мінеральних джерел. Королевою їх вважають «Нафтусю». Ця вода може замінити цілу аптеку. Вона допомагає лікувати сечокам’яну хворобу, покращує роботу травної й сечовивідної систем, залоз внутрішньої секреції, покращує обмін речовин і виводить токсичні речовини й радіонукліди, лікує запальні процеси та сприяє регенерації тканин.

Мінеральні води «Марія» і «Софія» більше працюють з органами кишково-травного тракту та покращують обмінні процеси. Солона вода «Броніслава» дуже корисна при хворобах органів верхніх дихальних шляхів. А «Юзя» – джерело молодості – використовується для вмивання і повертає шкірі еластичність і сяючий вигляд.

Завдяки комплексному використанню властивостей мінеральних вод та сучасних можливостей курортних оздоровчих закладів в Трускавці лікують хронічні хвороби майже всіх систем органів. Основними напрямками є лікування ШКТ, печінки, жовчного міхура, сечостатевих органів, дихальної та нервової систем, ОРА та діабет.

Готелі Трускавця на будь-який смак та гаманець

Трускавець приваблює туристів своєю універсальністю. Тут велика кількість готелів, санаторіїв, СПА-комплексів, здатних задовольнити найрізноманітніші потреби відпочивальників. Завжди є гості, які обирають великі комфортабельні готелі зі СПА з Пакетом «Все включено» як, наприклад, «Шале Грааль», VIP-готелі «Міротель» та «Ріксос», ближче до центру міста «Свитязь». Вони мають великі СПА-центри з басейнами, саунами й джакузі, лікувальні центри зі значним списком медпослуг, бари, багато розваг.

Гості обирають великі комплекси за вулючені у вартість послуги:

 • 3-разове харчування «шведський стіл», що дозволяє обрати улюблену страву або спробувати декілька;
 • базове лікування та користування бюветом;
 • обстеження на сучасному обладнанні;
 • СПА, заняття спортом і дитячі зони;
 • паркування, інтернет, трансфер до готелю.

VIP-готелі рідко дозволяють оселитись з тваринами.

Перевагою є великий вибір номерів різних категорій. Серед категорій обирають за ціною, оформленням, поверхом чи навіть кольором стін й обладнанням ванної кімнати. Тут професійний вишколений персонал, сервіс високого рівня. Ресторани пропонують безліч смачних і дорогих страв, можлива організація великих святкувань та конференцій і багато інших платних послуг. Ціни тут достатньо високі.

Дешевші готелі Трускавця

В центральній частині міста багато невеликих приватних готелів. Для туриста важливою є можливість швидко дістатись до ресторанів, кафе й магазинів, медичних закладів та парку і бути у вирі подій.

Це затишні готелі, часто сімейного типу до 35 номерів. Менша кількість послуг тут не є недоліком. Вони підходять гостям усіх вікових груп, соціального статусу та середніх фінансових можливостей.

Гарні, сучасні готелі Трускавця «Гермес», «Грін Парк», «Нафтуся», «Оскар» та «Алькор» користуються популярністю в:

 • туристів-одинаків, які переважно їдуть на відпочинок;
 • представників підприємств та організаій в робочих поїздках;
 • підприєсців, що потребують відпочинку, оздоровлення та усамітнення;
 • сімейних пар середнього віку на лікування на відпочинок;
 • молоді, що цікавиться екскурсіями, зеленим туризмом;
 • компаній друзів, які проводять спільну відпустку без акценту на лікування;
 • родин з дітьми різного віку: часто батьки спеціально везуть дітей на оздоровлення, лікування хронічних захворювань та на природу і свіже повітря
 • корпоративних працівників, особлтво програмістів;
 • навіть закоханих й молодят для романтичного відпочинку.

Трускавець багато років рятує тисячі людей від розвитку хронічних захворювань. Є люди, стан здоров’я яких вимагає щорічної профілактики. Вони обирають по ціні і наявності меничних послуг в готелі. Основні переваги, важливі для таких категорій клієнтів:

 • спокій і тиша;
 • комфортні номери з вигодами;
 • близькість до Центрального бювету, курортного парку «Адамівка»
 • прийнятні ціни на основне місце та розміщення з дітьми;
 • наявність додаткових послуг та зручностей – пральня, ресторан, парковка, трансфер, ін;
 • можливість вибору пакетів послуг при розміщенні – з харчуванням, лікуванням, включеним сніданком, т.д

В кожному з готелів є щось особливе. «Оскар» пропонує номери з ексклюзивним декором і живу музику.

«Грін Парк» і «Нафтуся» досить нові – працюють близько 10 років. Перший пропонує  конференцзал і міні СПА, а другий – лікування у Першій курортній поліклініці, а також невелику СПА-зону.

Готель «Алькор»: знаходиться за 2 км від центру. Він більший, відноситься скоріше до лікувально-відпочинкових комплексів. Тут панорамний ресторан у класичному стилі з відкритою кухнею. Подивитись на дійство «приготування страв» сюди приходить багато відвідувачів. Є послуги лікування та косметолога. Ціни у порівнянні з меншими готелями трішки вищі.

Бюджетний відпочинок в Трускавці

Якщо описані послуги не вразили, бо маєте інше уявлення про відпочинок у Карпатах, а ціни все ж занадто високі, є й інші пропозиції. На вибір декілька готелів з гарними умовами й низькими цінами:

-«Афродіта» – в центрі, пропонує сніданки, кафе зі смачною випічкою та десертами, є СПА-центр, салон краси та косметолог, без стоянки;

-«Red Stone» – маленький, трохи схожий на казковий будиночок, великий двір, багато дерев та квітів, дерев’яні альтанка та ігровий майданчик. Є дешеві одномісні й сімейні номери, санвузли з ваннами. Без харчування та лікування, але є сауна джакузі, місце для паркування машин;

-«Соламія» – двомісні номери, підходить для родин з дітьми, дешеві додаткові місця, просторі номери з усіма вигодами; є ресторан, послуги пральні, без прилеглої території.

Фото готелів, номерів і умеблювання, опис послуг та ціни можна побачити на сайті. Ціни в Трускавці пропонуються різні. Вартість ночі залежать від розташування готелю відносно центру, наявності лікувальної бази, харчування, власної території та кількості послуг, що надається в пакеті чи додатково до проживання.

Міні готелі Трускавця дозволяють бронювати тільки проживання. Тут можна домовитись про особливі умови, любий час поселення або перебування з домашніми тваринами. Судячи з відгуків, персонал в гоелях Трускавя дуже гостинний, відноситься до відпочивальників з увагою, швидко розв’язує виникаючі питання і задовільняє потреби. Wi-Fi  безкоштовний, зв’язок є завжди.

Варто зважити все й обрати здоровий відпочинок на мінеральних водах. Погодьтеся, гірське повітря з фітонцидами, клімат, спокій і гарний настрій гарантовано отримаєте задарма. Консультація і питний курс мінводи в бюветі коштуватимуть недорого. Кафе й ресторанів в Трускавці є вдосталь, розберетесь на місці.

Якому готелю надати перевагу серед багатьох?

Якщо ви постійний гість на курорті Трускавець, то добре знаєте, де оселитись. Якщо їдете вперше, бюджет середній, плануєте за відпустку встигнути багато, а головне відпочити та оздоровитись, обирайте невеликий готель.

«Гермес» Трускавець саме те, що задовільнить багатьох. Тут є різні варіанти проживання. Найдоцільніше купувати Путівку від 7-10 днів. Входить триразове харчування і базове лікування. Гермес готель пропонує багато корисних процедур. Багато послуг можна включити в ціну, підсилити оздоровчу програму додатковими корисними послугами лікаря і мерсестер. Порадуйте себе візитом до косметолога, омолоджувальними процедурами по тілу та обличчю, таких багато!

Готель майже в тихому районі Трускавця. Проте все «під рукою». Поблизу санаторії «Карпати» і «Шахтар» з басейнами. Рекомендуємо відвідати СПА-центр з дитячою зоною у санаторії «Молдова». За 10 хвилин сучасний ЛДЦ «Мед-Палас». При потребі, тут проводять повне обстеження.

Вільний час у голелях скрасять екскурсії, огляд історичних пам’яток, взимку – лижний спорт. Дітей ведуть розважатись в центр на атракціони, в зоопарк і дельфінарій.

Вечори в готелі «Гермес» проводять за грою в більярд, теніс, настільні ігри. Влітку діти проводять час біля фонтану, грають в бадмінтон.

Дешевші ціни у невеликих готелях курорту та хороші умови розташування пояснюють їх популярність. Варто бронювати номери наперед. Якщо не можете точно визначити час поїздки, варто зв’язатись за телефоном +380504307744. Адміністратор проконсультує про наявність вільних номерів, умови та послуги. Часто замовляють «гарячу путівку» на наступний день або бронюють кращий номер за акцією «Раннє бронювання».

Чудова природа Карпат кличе і манить побачити чим більше: природні джерела, озера, водоспади, гори. Вони прекрасні й незабутні у всі пори року, тому багато часу туристи проводять поза готелями Трускавця.

Чи варто платити більше? Кожен вирішує та обирає сам. Щодо спокійного й безпечного перебування, смачного, поживного харчування, досвідченого та чуйного персоналу, відновлення сил і значного покращення самопочуття – все це надає готель «Гермес» нарівні і вище в порівнянні з іншими готелями Трускавця.Готель в Трускавці обрати та забронювати

 Трускавець – готелі і санаторії запрошують!

Трускавець – готелі запрошують, проте є сумніви і питання:

❓чи безпечно
❓чи надаються послуги в повному обсязі
❓чи є чим зайнятися

Місто здоров’я постійно приймає гостей на лікування, реабілітацію і  відпочинок.  Трускавець — хороший вибір, якщо потрібно побути в тиші, переключитись, відновити емоційний стан та набратись сил.

Решта сумнівів та питань, без сумнівів,  закриває Курортний готель Гермес.

🔸 Готель Гермес Трускавець працює не зважаючи на перебої з електрикою.
Персонал підлаштовується під графік подачі енергії. Послуги гарантовано надаються у повному обсязі.

🔸 Для зручності продовжують діяти 3 пакети послуг:
🛏 – Проживання
🛏+🍝  – Курортний – проживання,  3иразове харчування
🛌+🍝+👩🏻‍🍳 – Путівка – проживання,  3иразове харчування, лікування

Обирайте свій оптимальний варіант!
Зауважте, всі послуги можна отримати окремо, але в комплексі дешевше.

🔸 Прийом лікувальних вод Нафтусі і Марії включений у вартість перебування по любому пакету.

🔸 В готелі завжди можна замовити трансфер, залишити під наглядом авто, попрати речі, отримати масаж та відвідати косметолога.
Допускається перебування з тваринами за попереднім погодженням.

Трускавець живе повноцінним життям – працюють санаторії,  готелі, СПА, басейни, транспорт, бювет, ринок, магазини, ресторани. Екскурсійні бюро пропонують безліч цікавих подорожей.

Чи бувають тривоги? – Так, звісно, як по всій Львівській області.
На тривоги курорт реагує виконуючи правила безпеки військового стану.

Погляньте на площу перед бюветом. Сьогодні в готелях та санторіях Трускавця достатньо відпочиваючих. Кожен обрав для себе місце по потребі і бюджету.

Багато хто просто змінив картинку, щоб підняти емоційний стан. Частина гостей курорту відпочивають з акцентом на покращення зовнішнього вигляду – СПА-послуги, плавання, відвідування косметогога. А більшість, звісно приїздять на очищення організму, профлактику та лікування мінеральними водами Трусквця. Доречі, в Гермесі крім басейну є все.

Плануйте курортний відпочинок, а краще оздоровлення просто зараз. Переможна весна на носі! Треба бути в ресурсі!
Гермес допоможе бути молодими, красивими, активними!

🌐 Більше про готель Гермес на сайті:

Готель Гермес в Трускавці

Відділ бронювання та ресепшн
☎️ +38 0504307744
☎️ +38 0503152863