+38 050 4307744

ГАЛЕРЕЯ - ФОТОГРАФІЇ ГОТЕЛЮ ГЕРМЕС

Дівіться, який він - Курортний готель Гермес

                                          

                    Фото готелю формують перше враження 

Галерея готелю Гермес сформує ваше перше враження. А друге враження буде набагато яскравішим, тому що ми вміємо перевищуватти очікування.
                Туристи, що вперше їдуть в той чи інший готель в Трускавці, звісно, переглядають фотографії місця де будуть жити. Тобто перше враження складається з того, що ми бачимо.

Сайт готелю «Гермес» Трускавець містить багато інформації про умови проживання, ціни на путівки, пакети та додаткові послуги. А саме на цій сторінці – галерея готелю Гермес. Цей розділ найкраще познайомить майбутніх гостей з готелем – ніби проведе віртуальну екскурсію.

Фотографії розкладені по категоріях:

  • інтер’єр готелю Гермес
  • номерний фонд
  • медична частина та косметологія в готелі
  • ресторан
  • дозвілля і додаткові послуги готелю Гермес

Фотографія екстер’єра дає розуміння – готель, справді, невеликий. З  вікон відкривається панорама Прикарпаття. Територія невелика, закрита,  зелена і доглянута. Тут є локальні зони відпочинку коло фонтану, альтанки та місця відпочинку з тильної сторони готелю.

Уся огорожа, дашки, перила та балкони виконані фігурною ковкою з рослинним орнаментом. Ковані елементи доповнені люстрами і бра в тому ж стилі. Квіти у вазонах і кашпо оживляють атмосферу.

Кольори стін, меблів та портьєр переходять від світлих, пастельних – до зеленого різних відтінків: ніжно м’ятний змінює насичений трав’яний, іноді смарагдовий аж до темно-зеленого. Це кольори дозволу, грошей та спокійної впевненості, екологічності і медицини. Присутній в інтер’єрі бордо і темно-червоний, що символізують силу, владу, кохання і свято. Така собі приємна класика у всьому. Яка до вподоби гамма вам?

Великі вікна й світла плитка на підлозі збільшують простір. Декоративна штукатурка, фрески, картини, меблі на всіх поверхах різні, проте утворюють один загальний комфортний простір з атмосферою давнини в сучасності.

Гортаючи галерею зразу уявляєш як сидиш на зручному дивані, вкривши пледом ноги з смачним напоєм та цікавою книгою.

Любителі настільних та рухливих ігор зрадіють, коли побачить більярдний стіл, тенісний, стіл для шахів і карт.

Вибір готелю по фотографії

Фотогалерея дає зрозуміти, що готель «Гермес» – це спокійне, безпечне, гарне і добротне місце для відпочинку наодинці, з сім’єю чи друзями. Ви відчуватимете себе як удома. І пересвідчитесь, що порядок, чистота і дотримання високих стандартів – це не лише гарне фото, а щоденна реальність готелю Гермес.

Дехто обмежується цим і відразу ж бронює номери. Це не завжди правильно. Варто більше дізнатись про місце, де плануєте відпочивати та оздоровлюватися. І ще, буває надивишся гарні фото, а реалії розчаровують.

Але це на про Гермес. Неодноразово гості зауважують, що в дійсності готель набагато красивіший.

Вдячні відгуки гостей про чистоту, чуйний персонал, смачну їжу та різні корисні і приємні процедури підкріплять вашу рішучість бронювати номери саме в готель Гермес. Реальні ціни на пакетні послуги остаточно переконають у правильності рішення обрати відпочинок у готелі «Гермес» в Трускавці

БРОНЮЙТЕ НОМЕРИ ОНЛАЙН

Замовте номер на цьому сайті - отримайте вигідну пропозицію!