+38 050 4307744

Готелі Трускавець – пропозиії на любий смак

Готелі Трускавець на любий смак. 

Готелі Трускавець – пропозиії на любий смак. Відпочинок в готелі Трускавець цікавить досить багато туристів в Україні та за кордоном. На бальнеологічний курорт приїжджають з різними цілями: лікуватися, відпочити душею й фізично, зарядитись позитивними емоціями. У всіх випадках туристи чудово проводять час та залишаються задоволені поїздкою, тому що для них створені хороші умови.    

Чому туристи обирають санаторії та готелі Трускавець?

Бальнеологічний курорт у Львівській області – це не тільки лікування багатьох хвороб, а й  безтурботність і спокій. Готелі Трускавець приваблюють туристів гостинністю, доступними цінами та високим рівнем обслуговування. В санаторіях куору завжди багато гостей з різних міст. 

Це місто, в якому панує помірно-вологий клімат. Найспекотніше у Трускавці у липні та серпні, а найхолодніше – у січні. В готелях Трускавця відпочивають і влітку, і взимку. . Кожен день можна знаходити для себе щось нове та гарно проводити час. 

Завдяки лікувальним водам Трускавця можна позбутися багатьох захворювань та покращити самопочуття. Одним з основних методів лікування на курорті є вживання мінеральної вод «Нафтуся», «Марія», «Софія». «Нафтуся» – мінеральна вода, у якої немає аналогів у світі. При її вживанні виводиться дрібне каміння з нирок та з жовчного міхура, нормалізується обмін речовин, покращується робота ШКТ. 

Відпочинок в санаторії і готелі Трускавець популярний не лише завдяки мінеральним водам. Є й інші переваги:

 • поєднання ефективного лікування та відпочинку;
 • вибір оптимального варіанту за ціною та якістю;
 • дієтичне харчування та режим дня;
 • СПА-відпочинок;
 • екскурсійні програми – ознайомлення з цікавими місцями Західного регіону;

Готелі Трускавець: що обрати серед безлічі варіантів

З вибором місця для проживання та лікування не виникає складнощів, тому що варіантів достатньо. Готелі Трускавець відрізняються між собою за наявністю додаткових послуг, за рівнем комфорту, розміром, вмістимістю, зірковістю та за ціною. Що саме обрати, кожен вирішує самостійно, виходячи з власних бажань та бюджету. Що саме пропонують готелі Трускавець? 

ВІП готелі Трускавця – лікувально-оздоровчі комплекси, в яких передбачено максимум різноманітних послуг. ВІд діагностики, СПА, різноманітного харчування, ігрових зон до паркування і охорони.

Якщо шукаєте готелі Трускавця з басейном, тут таких вистачає: Міротель, Ріксос, Світязь, Шале Грааль, Шахтар, Молдова, Карпати та ін. В басейнах використовуються сучасні способи очищення води. Додатково облаштовані міні-водоспади, джакузі, сауни. У зоні басейну є лежаки, а в фітобарі готують смачні та корисні напої, чай з плодів та з ягід.  

Невеликі готелі Трускавця – ще один варіант, якому туристи надають перевагу за тишу, компактність, усамітнення. Цікавить відпочинок у Трускавці по доступній ціні? Розгляньте пропозиції  готелю «Гермес». Це чудове місце, куди приїжджають сім’ї, молоді пари, поодинокі гості. Відпочиваючі.залишаються задоволені перебуванням, бо готель пропонує різні пакети послуг під запит гостей і має лікувальну базу. Рекомендуємо «Гермес» 

Особливості«Гермес» готель Трускавець

Трускавець відпочинок ціна-якість – це про Гермес. Тут створені хороші умови для гостей і панує особлива атмосфера відпочинку. До головних переваг належить:

 • смачна та здорова їжа – замовлення за бажанням сніданку, обіду та вечері;
 • номерний фонд, представлений чотирма категоріями, серед яких можна знайти оптимальний варіант;
 • закрита територія, сховище та відеонагляд, завдяки чому гості перебувають у повній безпеці;
 • близькість до бювету мінеральних вод – 10 хвилин та наявність власного;
 • оздоровчий центр пропонує лікування хронічних хвороб та супутніх захворювань: косметологічні послуги;
 • багато потрібних послуг – прання, замовлення квітів, паркування, міні-бар

Розглядаючи санаторії Трускавця, гості цікавляться що входить у вартість путівок. І як можна лікуватись проживаючи в готелі. Класична Путівка в санаторій включає проживання, харчування 3-разове та базове лікування. Проживаючи в готелях Трускавця, гості користуються центральным бюветом мінеральних вод, а лікування отримують за курсівками, які можна придбати в санаторіях Трускавця. В готелі Гермес є власна медична база і на її основі реалізується Лікувальний пакет – Путівка. Як і в санаторіях, до пакету включені проживання, харчування та лікування. 

Перевагою лікування в Гермесі є можливість обирати відомі та потрібні процедури просто відпочиваючи в готелі, або перебуваючи за пакетом Курортний, що включає триразове харчування. Ціни Гермес реальні, обгрунтовані та прийнятні. 

Готелі Трускавець завжди радо зустрічають гостей, але Гермес разом з туристичною фірмою Е-Гермес приділяє цьому найбільше уваги. Трансфер – одна з найбільш затребуваних послуг, особливо якщо турист відвідує регіон вперше. За помірну плату по дорозі зі Львова в будь-які санаторії чи готелі Трускавець гості отримують повну інформацію про правила перебування на курорті, послуги, екскурсії. У вартість входить супровід та допомога при поселенні і номер.Зустріч в Трускавці та розміщення входить у вартість придбаної путівки

Обов’язково подбайте про своє здоров’я в готелі Трускавця!

І в стресових умовах і в планомірному житті потрібно приділяти належну увагу здоров’ю.

Ознайомтесь з санаторіями та готелями на відомому бальнеологічному курорті та оберіть прийнятний варіант. Рекомендуємо забронювати номер та спробувати відпочинок в готелі Гермес якщо спокій, рівновага, захищеність, турбота та здоров’я у вас в пріоритеті. В «Гермесі» на Вас чекає гостинний прийом та особливий сервіс. 

Бронюйте готелі Трускавець на офіційному сайті чи зателефонуйте +380504307744. Обирайте відпочинок до вподоби та за потребами. Готелі Трускавець має найкращі і різні.

1 думки про “Готелі Трускавець – пропозиії на любий смак”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *