+38 050 4307744

Готелі в Трускавці

         

Відпочинок в готелях Трускавця
Відпочинок в готелях Трускавця

          Готелі в Трускавці – зручний та дешевший відпочинок ніж в санаторіях.

Готелі в Трускавці запрошують на відпочинок та лікування, як і санаторії курорту.  За останні 10 років відпочинок в Україні з метою лікування став більш цікавим та комфортним. Цьому посприяло стрімке будування та відкриття курортних готелів, що пропонують відпочиваючим більш різноманітний і вільний відпочинок ніж стандартні санаторії. 

Трускавець не став винятком. Сьогодні курорт має кілька десятків курортних готелів із різними умовами проживання, цінами, інфраструктурою.

 Приблизно половина туристів вважає за краще зупинятися саме в невеликих готелях, адже тут:

  • Комфортніше – не доводиться дотримуватися загального режиму. Тільки гість вирішує коли прокинутися,  поїсти, чи потрібні йому процедури. Персонал повністю підлаштовується під відпочиваючого, не турбуючи зайвими візитами, нагадуваннями. За рахунок того, що курортні готелі переважно невеликі, тут панує спокій, тиша, немає черг, та до кожного індивідуальний підхід.
  • Безпечніше – співробітники серйозніше підходять до безпеки гостей та охорони. Оскільки всіх відпочиваючих знають в обличчя, проникнути стороннім на територію практично неможливо. Готель Гермес у Трускавці, наприклад, взагалі має закриту територію.
  • Цікавіше – проживаючи в готелі, гості набувають повної свободи у своїх діях. Сьогодні захотілося покататися на лижах – поїхали на «Буковицю», завтра вирішили вирушити на екскурсію – зібрали рюкзак, поїхали до фортеці або в гори. Засиділися у ресторані, не треба хвилюватися, що вхід на територію до 23:00.
  • Дешевше – у санаторії Трускавця реалізуються виключно путівки з повним пансіоном та лікуванням. А зупинитися в курортному готелі можна за будь-яким пакетом або забронювати тільки проживання. Виходить простіше обрати те що, потрібно і не переплачувати за послуги, якими не скористаєшся.

 Готелі  в Трускавці – хто їхні гості?

Курортні готелі Трускавця віддають перевагу активним людям, які приїхали з метою подивитися місто, вирушити на екскурсії, випробувати всі розваги курорту. Також популярні готелі серед тих, хто хоче підтримати здоров’я і не потребує витрачати півдня  на лікування, а обмежитися вживанням мінеральних вод, кількома процедурами на власний розсуд.

Зупинятися в готелях комфортно і сім’ям з дітьми, оскільки є можливість замовити дитяче меню або вибрати номер з кухнею. У деяких готелях в Трускавці обладнані дитячі зони, є візочки та санчата для мялят.

У тиші та з індивідуальним обслуговуванням, у домашній атмосфері люблять перебувати гості похилого віку, наприклад, у Готелі Гермес. 

Курортні готелі в Трускавці: короткий огляд

Курортних готелів у Трускавці досить багато, але їх можна класифікувати за такими групами:

  • з харчуванням і з лікувальною базою – готеь “Гермес”, “Алькор”, “Грін Парк”, “Маріот”, “РеВіта”;
  • на базі сніданків – “Афродіта”, “Оскар”, “Золота корона”, “Алексік”, “Крістіна”

Деякі з готелів пропонують на вибір 2 – 3 пакети послуг. Так, крім суто проживання в курортному готелі «Гермес» можна купити пакет відразу з 3-разовим харчуванням або Лікувальний пакет, який передбачає повноцінне курортне лікування як в санаторії.

Усі готелі бальнеологічного курорту мають різну інфраструктуру, умови проживання, правила харчування. Тому, перш ніж бронювати путівку, уважно читайте описи, звертайтеся за консультацією до фахівців організації відпочинку в Трускавці +380504313349 або зразу в готель Гермес +380504307744. 

80% приємного безпечного перебування та лікування на курорті залежить від вдалого вибору відпочинку в готелях в Трускавці.

5 думки про “Готелі в Трускавці”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *