+38 050 4307744

Курортний пакет - готель Гермес Трускавець

Як правильно обрати готель для відпочинку, щоб було комфортно з необхідними послугами та за помірну ціну?

Трускавець відомий в Україні та за кордоном як лікувальний курорт. Але не завжди потрібне санаторне лікування. Якщо хочеться просто побути в тиші, прийти до тями, оновити організм, краще їхати у невеличкий готель, наприклад «Гермес».

Особливості відпочинку у готелі «Гермес»

Курортний пакет - це:

проживання

чіткий та організований розклад сну,
прийомів їжі та дозвілля

харчування

збалансоване щоденне харчування по меню - смачне, різноманітне та корисне

КОРИСТУВАННЯ БЮВЕТОМ

прийом мінеральних вод Марія і Нафтуся
включене у вартість пакету

Постійним клієнтам готель надає знижку 5% на усі пакети. При бронюванні номеру на 10 та більше днів, досить часто діє акція – 1 день відпочинку в подарунок

Як і у всіх закладах відпочинку в Трускавці повнолітні гості сплачують курортний збір 13 грн на добу.

Курортний пакет в Гермесі найчастіше обирають люди середнього віку, які цілеспрямовано їдуть на оздоровлення, п’ють воду за призначенням лікаря, знають які процедури бажають отримати. Карбокситерапію, підводний душ-масаж, СПА-капсулу, різні види ручного масажу – усі  медпослуги можна придбати вроздріб після консультації лікаря.

Лікування у готелі «Гермес» можливе при купівлі будь-якого пакету. Оселившись на кілька днів лише по «Проживанню» або «Курортному пакету» гість може подовжити перебування за Лікувальним пакетом, доплативши різницю в ціні.

Доречі, мінеральні води Нафтуся, Марія, Моршинська, надаються в кожному з пакетів. Центральний бювет Трускавця знаходиться на відстані 800м. Вартість 1 л любої води в бюветі – 26грн/1 л

Медичний центр «Гермесу» пропонує широкий перелік медичних процедур з лікування та профілактики захворювань ШКТ, ОРА, кровоносної, нервової та дихальної системи, очищення організму та підвищення імунітету. Часто купують обгортання грязями, масаж, кисневі коктейлі, косметичні маски, ванни, сауни, користуються фітобаром.

Чим займаються на курорті у вільний час відпочивальники?

Територія готелю має фонтан, мангал та альтанки для відпочинку. Для авто є 5 місць. Замовляти паркування необхідно завчасно.

В «Гермесі» є міні-футбол, більярд, теніс, бадмінтон, невеличка бібліотека, дитячий куточок. Взимку – катання на лижах на професійному спуску Буковиця (6 км від Трускавця), влітку – неподалік є рибалка.

Трускавець – місто санаторіїв, готелів і садиб, побудованих в різні часи й навіть століття, тому тут є на що подивитись і що відвідати. Вам запропонують піші й автобусні екскурсії в гори, до історичних пам’яток, в інші курортні містечка.

В Трускавці безліч сувенірних крамничок, ринок. Тут можна не тільки придбати гарні речі та подарунки, але й познайомитись з  національними ремеслами карпатського краю.          

Відпочинок у «Гермесі» можна забронювати на сайті. Швидко отримати консультацію щодо відпочинку,і поради, як і чим дістатись до готелю та замовлення номерів в готелі за телефоном +38 050 4307744.

Побувавши в Трускавці в курортному готелі Гермес, кожен гість отримає довгоочікувану тишу й умиротворіння, високий сервіс, відчує гостинність персоналу та дружню атмосферу Прикарпаття.