+38 050 4307744

Лікування суглобів

Лікування суглобів 

Лікування суглобів – актуальне питання для багатьох людей. Хвороби опорно-рухового апарату знижують якість життя. Біль переслідує при ходьбі та сидінні і навіть не дає нормально спати. Їх потрібно лікувати і чим швидше, тим краще. У санаторіях Трускавця для лікування суглобів створені відповідні умови. В санаторіях і в готелях проводять ефективні процедури, завдяки яким зникають больові відчуття та відбувається одужання.

Лікування ОРА в санаторіях Трускавця

Артрити, артрози, остеохондрози та інші хвороби хребта та кінцівок виникають у великої кількості людей. На рухливість людини впливають різні чинники, серед яких варто назвати зниження імунітету, малорухливий спосіб життя, спадкову схильність, зайву вагу, а також надмірні фізичні навантаження. 

До головних симптомів, якими не слід нехтувати, належить як сильний біль так і помірний, як тривалий, так і короткотривалий. А також обмеження рухливості, хруст, набряки м’яких тканин. При прогресуванні хвороби ситуація значно погіршується, оскільки суглоби деформуються, а рух все більше обмежується. Цього не потрібно допускати і вчасно звертатися за допомогою. А краще попереджати хвороби.

Лікар призначає необхідні обстеження і дає рекомендації. Однією з мір запобігання поганого самопочуття є оздоровлення та профілактика на курорті. Санаторії та готелі Трускавець пропонують сучасні методи для покращення самопочуття. Додатково оздоровленню сприяють мінеральні води та помірно активний відпочинок на природі. Все в комплексі дає чудові результати. Тому на бальнеологічний курорт постійно приїжджають з усієї України на лікування.

Процедури для лікування суглобів

Лікування суглобів в Трускавці не є головною спеціалізацією курорту. Проте лікування опорно-рухового апарату займає важливе місце серед лікувальних послуг в санаторіях і готельних комплексах з медичною базою. Для отримання позитивних результатів використовуються перевірені методи та досвід. Процедура спрямовується на полегшення болю, зняття запальних процесів, зменшення набряків, покращення рухливості. Успіх залежить від професіоналізму лікаря та терпіння пацієнта і від методів. 

Назвемо основні процедури, які пропонують у санаторіях:

  • сірководневі ванни – дієва процедура з загального комплексу лікування ОРА. Сірководневі ванни сприяють активізації кровообігу, зменшенню артеріального тиску, розширенню судин. Їх призначають для лікування різних недуг, а не лише для суглобів та м’язів;
  • підводна та суха витяжка хребта широко призначається в санаторіях Трускавця
  • озокерит – гірський віск, який має цілющі властивості. Його широко використовують у лікувально-профілактичних закладах. З озокериту роблять аплікації, які акумулюють тепло, прогрівають тканини та нормалізують кровообіг; 
  • грязі – природні утворення, в яких містяться мінеральні та органічні речовини. Завдяки грязям зменшуються больові відчуття та покращується рухливість; 
  • зелена глина – чудове рішення для оздоровлення. Зелена глина має цілющі властивості, завдяки яким її часто використовують, особливо коли теплові процедури не рекомендовані. Глиняне обгортання приносить безумовну користь;
  • бішофіт – комплекс мінералів, який застосовують для лікування багатьох захворювань, зокрема  опорно-рухового апарату. Бішофіт-гель або компрес безпосередньо наносять на зону уражених суглобів. Така речовина має корисні властивості, до яких належить протизапальна і знеболююча дія, покращення рухливості та стимуляція регенерації тканин, насичення корисними речовинами. В санаторіях та готелях також призначають бішофітні ванни з різними додатками; 
  • карбоксітерапія – інноваційна методика, яка гарно себе зарекомендувала. Її особливість полягає у введенні вуглекислого газу під шкіру та у тригерні активні точки. В ході процедури покращується кровообіг, знижується больовий синдром, розширюються кровоносні судини, з організму виводяться шлаки та токсини;    
 • фізіопроцедури – допоміжні методи лікування та профілактики захворювань. Йдеться про електрофорез та ультразвук. Головні особливості таких процедур – простота, доступність та ефективність. 

Лікування суглобів у готелі «Гермес» 

Лікування в Трускавці відгуки має позитивні, оскільки в готелі Гермес працює хороша оздоровча база на чолі з досвідченим лікарем. Гостям пропонують великий перелік процедур, що відпускаються в пакеті Путівка та окремо. 

Однією з переваг готелю є розробка та використання оздоровчих програм. До них належить програма «М’язи та суглоби». Оздоровлення пропонується від 12 днів. В програму входять наступні процедури: 

 • бішофітна ванна, 
 • аплікації та обгортання грязями або глиною;
 • карбоксітерапія, 
 • фізіопроцедури електрофорез та ультразвук. 
 • Додатково рекомендований прийом мінеральних вод. Обов’язкова послуга – консультація та супровід лікаря на всіх етапах. В залежності від стану здоров’я, можливі зміни в програмі. 

Лікування суглобів ціни має прийнятні та проводиться різними методами з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Важливо відмітити, що усі процедури в лікувальних програмах готелю Гермес на 20% дешевші ніж при оплаті окремо.  

При наявності болю і дискомфорту в суглобах ніколи не зволікайте! Не нехтуйте своїм здоров’ям! В подальшому ситуація може погіршитися. Знайдіть час для себе та оберіть бальнеологічний курорт Трускавець для профілактики організму. Телефонуйте і бронюйте на сайті готелю «Гермес» путівки для лікування суглобів та всього рухового апарату!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *