+38 050 4307744

Проживання в готелі "Гермес"

Послуга Проживання  – це власне, розміщення в номері обраної категорії та користування бюветом мінеральних вод. Wi-Fi теж включене у вартість.

Ця послуга для вільних і самоорганізованих гостей. Для тих, хто хоче і вміє самостійно планувати дозвілля. Хто має на меті відпочинок без лікування та не морочиться з харчуванням, або навпаки дотримується власної дієти. Для туристів, що хочуть познайомитися з Західним регіоном через екскурсійні програми, відвідування храмів, музеїв, розважальних закладів Трускавця.

Також, проживання зручно для гостей, що приїздять у робочих цілях. Гості, що перебувають у відрядженні, рідко користуються додатковими послугами окрім сніданку і паркування. Тому для цієї категорії туристів Проживання або ліжко-ніч – найкращий вибір.

До уваги гостей! На любому курорті України окремо сплачується Курортний або Туристичний збір. В Трускавці він становить 13 грн/добу з повнолітнього туриста.  Цей податок встановлюється у готелях та санаторно-курортних закладах і залежить від мінімальної заробітної плати та регіону країни.

Проживання чи пакетні послуги? Хто і що обирає?

Найдорожчим, та водночас найдешевшим пакетом в Гермесі є Путівка. Чому?

В пакеті послуги на 15-20% дешевше ніж у роздріб. Так, треба зразу викласти чималу суму, проте гість отримує гарантію, позачерговість обслуговування, а головне – результат систематичного лікування.

Харчування в готелі професійне, різноманітне щодня, з ресторанною подачею. Страви готуються по меню, але не повторюються на протязі місяця. Ситно і смачно. Постійні гості завжди обирають Курортний пакет або Путівку з триразовим харчуванням.

Проживаючи в Гермесі та харчуючись поза готелем гості спокушаються на піцу, чебуреки і солодощі. Це смачно і деколи потрібно, проте якщо ми говоримо про лікування, очистку організму, детоксикацію, варто стриматися від некорисної їжі та фаст-фудів, пропити курс мінвод, закласти фундемент здоров’я. Організм буде цілий рік дякувати та згадувати здоровий відпочинок.збалансоване щоденне харчування по розробленому меню смачне, різноманітне та корисне

Порівняння пакетів по терміну перебування

Щодо проживання, то це, переважно, короткотривалий відпочинок від доби до 7 днів. Якщо гість не має на меті лікування, радимо навіть не починати пити мінеральні води Трускавця – «не будіть звіра». 2-3 дні адаптація організма, потім водичка починає діяти – тягне поперек, дискомфорт в сечовивідних шляхах, нестабільний стілець, підвищення тиску – а відпочинок завершується. Навіщо після курорту лікарні?

Курортний пакет – проживання з харчуванням бронюють гості, які  мають на меті оздоровлення Нафтусею і Марією. Бронюється пакет від 10 днів до двох тижднів. Це правильно,  бо коротший курс пиття мінеральних вод не є дієвим, а деколи може навіть нашкодити.

Путівку купляють з ціллю лікування нирок, сечостатевої системи, ЖКТ, ОДА, простатиту, діабету та ін. Результативне лікування відпочиваючі отримують, прийнявши базовий курс процедур хоча б від 12 діб і до 3 тижнів по 10 кожної. Нафтусю рекомендовано приймати від 12 діб до місяця.

Чим більше пропозицій, тим важче обрати. Тому визначте мету відвідування курорту та бюджет, наберіть +38050 430 7744, отримайте консультацію і рекомендації. Вразі, якщо плани зміняться – завжди зможете спробувати відпочинок з іншим набором послуг. В любому випадку будете задоволені! Гарантовано!