+38 050 4307744

Гермес готель – акції “чорної п’ятниці”

Гермес готель - акції та пропозиціїГермес готель – акції “чорної п’ятниці”

Гермес готель – що пропонує готель в чорну п’ятницю?

  • Номери чисті і доглянуті,
  • їжа свіжа і смачна,
  • оздоровчі процедури відпускаються у повному обсязі якісно і відповідально. Фізичного залежаного товару немає.

Повернемося в історію, це – цікаво.

«Чорна п’ятниця» бере початок з Америки в період 50-60-х роках ХХ ст. Така дивна назва має різні версії походження. Цією акцією в період з 23 по 30 листопада розпочинаються передріздвяний розпродаж в магазинах побутових товарів та товарів першої необхідності.

За однією з версій, власники магазинів Філадельфії вирішили в одну з п’ятниць заманити додаткових покупців шаленими знижками на побутову електроніку та новорічні подарунки. Часто люди відкладали покупки на останні передсвяткові дні. А тут така економія! Хитрі продавці позбувалися залежаних товарів і ще купи всіляких дрібниць на додачу.

Чому п’ятниця “чорна” і для кого?

А «чорним» цей день назвали поліцейські, оскільки в цей день не давали вихідних, відгулів і відпусток. Робітникам органів порядку доводилось працювати понаднормово. Величезна кількість автомобілів заполонила вулиці. Хмара людей в магазинах та супермаркетах не дотримувались черг и порядку. Викликів поліції на правопорушення та нещасні випадки було повно. Проте величезний виторг магазинів міцно закріпив проведення такого розпродажу, а разом з ним і назву на роки.

Ще одна історія має бухгалтерське походження. Раніше всі записи про закуплені та продані товари велися вручну у спеціальних книгах. Прибуток від продажів записували чорним кольором, а витрати позначались червоним. У п’ятницю після Дня подяки сторінки чорніли записами! Такий розпродаж через значний економічний ефект швидко поширився Америкою, а далі й країнами Європи.

А що ж в Україні та Гермесі?

«Чорна п’ятниця» під кінець 20 століття з’явилася і в Україні. Довший час такі схеми розпродажу не мали великого охоплення покупців, оскільки наші свята розпочинались майже через місяць – від Миколая 19 грудня. Тепер намагаємося святкувати з Заходом. Більше сят – подарунків потрібно більше. Відповідно дні великого розпродажу чекають усі.

Корисний досвід осінньої акції перейняли і інші галузі торгівлі та послуг: автомобільний, ювелірний, ресторанний і, звичайно, туристичний бізнес.

Курортний готель «Гермес» Трускавець приготував для гостей цікавий подарунок. При бронюванні відпочинку від 7 днів на кінець листопада, в п’ятницю 25.11.2022 проживання безкоштовне.

Протягом перебування на ліувальні, оздоровчі та косметологічні послуги діятеме 15% знижка!

Планували відпочинок на кінець року? Не пропустіть акцію. Безпечно, здорово, вигідно!

Залишайте на сайті заявку або дзвоніть за телефоном +38 050 4307744 – матимете дешевий тиждневий відпочинок з безкоштовною п’ятницею в КГ«Гермес» Трускавець.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *