+38 050 4307744

Готель Гермес в реаліях сьогодення. З думкою про гостей.

Готель Гермес в Трускавці більше ніж півроку живе з усією Україною в іншій реальності. Війна змінила нашу державу і народ. Проте цінності українців не змінились – Воля,  Єдність, Незламний дух, Гордість, Завзяття, Любов.

Ворог вирішив загарбати нашу землю і знищити українську націю. Проте військові, мобілізовані, добровольці, бійці тероборони, звичайні громадяни – усі стали на захист рідної землі й нашої ідентичності

Зброя 21 століття має велику руйнівну силу. Вона знищує села та міста, нівечить людські тіла й душі. Лікарі вкладають всі сили, щоб рятувати життя мирних громадян і бійців. Багато воїнів поранені на фронті. Після тяжких поранень важко відновитись, потрібна реабілітація фізична і моральна.

Санаторії Трускавця та інших курортів Західної України пропонують свою турботу. Свіже карпатське повітря, цілющі джерельні води, хороше лікування, правильний догляд допомагають швидше загоїти рани, набратися сил, відновити здоров’я. Привести до ладу нервову систему і піднятися на ноги..

Українці мають сильну волю до життя і боротьби. Після реабілітації бійці знову прагнуть в бій. Їхне покликання – захищати Україну. Але є й такі, що отримали інвалідність і не можуть допомогти побратимам. Їм, і  нам треба навчитись з цим жити.

Наша місія – допомогти героям пережити важкий період, не дати впасти їм духом. Кожен з них не пошкодував здоров’я за цілістність та незалежність України.

У Трускавці воїни відновлюються після поранень та операцій. Багато з них заново вчаться ходити та володіти тілом. Нажаль, дехто назавжди залишиться в інвалідному візку.

Реагуємо на потреби гостей

В готель «Гермес» в Трускавці часто приїзджють дружини, діти й друзі військовослужбовців. Вони провідують, підтримують і забрають додому героя. Персонал допомагає таким гостям, чим може.

  • спеціальний прайс
  • номери з широкими дверними пройомами та низьким душовим піддоном
  • фізична допомога при пересуванні
  • лікарська та психологічна допомога при потребі

Зрозуміло – здорові і скалічені, ми всі будемо жити з наслідками війни… ЇЇ відголоски ще довго будуть щемити серця і викликати сльози і бажання допомогти та обійняти один одного.

Ми, як готель, вирішили потурбуватися про гостей – створити умови для вільного переміщення людей з обмеженнями рухового апарату. Ідея конструкції для пересування малорухомих верств населення не була втілена при будові міні-готелю. Ми виправили цей недолік. Терміново зробили ескіз. Замовлення пішло в роботу.

На добру справу українців не довелось довго шукати. Багато  готових щиро допомогти воїнам. Один з них – Анатолій Цюпа – підприємець, майстер деревообробки. Працює з різними породами дерев та виготовляє понад 50 видів виробів з дерева. Його виробництво  знайдете у Яворівському р-ні. Львівської обл., в с.Лозино. Телефон для довідок та замовлень + 380676707559

Одже, спільними зусиллями ми з Анатолієм швидко виготовили конструкцію, що значно полегшить підйом на інвалідних візках та діток в колясках. Тепер, по накладному пандусу буде досить легко потрапити на 1 поверх готелю, в ресторан та в медичну частину.

Гермес в Трускавці – відпочинок і реабілітація

Трускавець –  курорт, куди і раніше приїздило багато родин на лікування з хворими на ДЦП та з особливими потребами. На жаль, тепер гостей на візках та протезах буде більше. Але ми Ми готові і морально і технічно!

На сьогодні КГ«Гермес» пропонує атмосферний відпочинок в теплі і чистоті, смачне харчування, багато додаткових послуг. Безліч дієвих процедур підійдуть дітям і дорослим для лікування опорно-рухового апарату, нервової та дихальної систем, шлунково-кишкового апарату, нирок, тощо. Гермес –  готель, де зупиняються відпочити психологічно в тиші та спокої, на лікування і реабілітацію,  по роботі та для навчання віддалено.

Запрошуємо у готель «Гермес» на безпечний оздоровчий відпочинок! Гарантуємо всіляку допомогу, гостинність і повагу.

Вчимося жити і подорожувати в нових реаліях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *