+38 050 4307744

День Туризму. Волонтерський, воєнний, реабілітаційний …

День Туризму. 27 вересня не такий день як завжди…

 Не так, як завжди святкує у 2022 році Міжнародний день туризму Україна 

7 місяців тому розривами бомб ворог перекреслив планомірне і розмірене життя країни.  Наступ на Україну почався одразу з Півночі, Сходу і Півдня. Українці кинулись рятуватись у центр і на захід до кордонів. Так, несподівано, мільйони наших громадян стали вимушеними туристами – тимчасово переміщеними особами. Стихійний, форс-мажорний туризм – це завжди паніка, страх, відчай і невідомість.

Осередком захисту в Україні стали курорти Карпат: санаторії та готелі Трускавця, Моршина, Східниці та Закарпаття. Готельна сфера миттєво відреагувала на потреби громадян сходу у захисті.

Більшість структур країни – військова, транспортна, готельна, харчова, комунальна показали, що ніякі війни не можуть знищити державність, волю, єдність та дух українців. Що держава цілісна, об’єднана і могутня.

З іншого боку Українці отримали неочікувану нагоду виїхати за кордон, побачити як живе світ і, навіть, почати нове життя. В Європі і за океаном нашим туристам надали дружню підтримку, житло, допомогу та можливість працювати. Такий собі робочий туризм та еміграція.

Люди перестали боятись далекої дороги, труднощів, іноземної мови, зміни професії та чужих законів. Для багатьох мандрівка сприяла новим знайомствам. Та приємно те, що як би не було за кордоном, багато співвітчизників усвідомили цінність незалежності, відчули любов до Батьківщини і повертаються. Немає кращої, як наша Україна!

                       Ризикований та волонтерський туризм

2022 рік став визначальним і для багатьох країн. Хто прийняв сторону правди й світла, а хто – сторону тиранії та мороку. Нарешті в Світі почули про Україну, підтримали її. Згадаймо скільки іноземців-волонтерів та високопосадовців відвідали країну, приїздили допомогти нам у біді: хто зі зброєю в руках, хто власними коштами, хто справами і політичною підтримкою. Це теж туризм ризиковий, небезпечний, відчайдушний і шляхетний. Назвемо це військовим і благодійним туризмом.

Багато людей з усього світу ще приїдуть в Україну після війни познайомитись з історією і народом, на допомогу відновлення зруйнованих міст. Сподіваємося, наступний День Туризму буде для нас вільним, відкритим з великими можливостями та найкращими емоціями.

Наразі ТА EVSEY пропонує мандрувати безпечними місцями України та запрошує до Трускавця, Моршина, Східниці, Закарпаття. Рекомендує курортний готель Гермес в Трускавці, що приймає на лікування та реабілітацію сім’ї військових та усіх охочих.

Працюють майже всі санаторії та готелі курортів. На вибір проживання, харчування лікування для планових і вимушених туристів, переселенців.

Відпочивайте, відновлюйте психологічний, моральний та фізичний стан. Оздоровлюйте дітей і близьких. Досвідчені лікарі допоможуть кожному!  Ми мусимо бути здоровими щоб подолати ворога, відбудувати країну, усі галузі, відновити здоровий, безпечний туризм і розвинути новий і цікавий – культурний, гірський, курортний, екстремальний, пляжний, паломницький, діловий! Нам є що показати і чим здивувати світ!

Зі Святом! З Днем туризму!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *